Zenek Martyniuk nie raz i nie dwa musiał stawić czoła rodzicielskim problemom, których przysparzał mu rozrywkowy syn Daniel. Tym razem gwiazdor disco polo wziął syna na męską rozmowę.

Daniel Martyniuk WŚCIEKŁY, bo wyproszono go z baru. „Obrażał barmana, przewracał się na gości”

Zenek Martyniuk strofuje syna

Daniel Martyniuk (30 l.) za sprawą swojego imprezowego charakteru wielokrotnie trafiał na pierwsze strony gazet i czołówki portali plotkarskich, a kilka z jego wybryków znalazło finał na sądowej wokandzie. Wszystko wskazuje na to, że Zenek będzie miał chwilę oddechu. I to nie tylko dlatego, że Daniel otrzymał wyrok skazujący na 5 miesięcy.

Daniel Martyniuk był oskarżony o posiadanie narkotyków, za co groziło mu do trzech lat więzienia. W trakcie procesu wyraził skruchę i przeprosił zainteresowanych.

Daniel Martyniuk znowu łamie prawo! Policja przyłapała go na gorącym uczynku

Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chce mieć jak najszybciej wszystko zakończone – oświadczył Daniel Martyniuk.

Zenek Martyniuk zapłacił 10 tysięcy i Daniel wyszedł z aresztu – wrócił na FB i Instagram

Oskarżony wyszedł z inicjatywą i sam zaproponował wymiar kary. Ostatecznie syn Zenka Martyniuka dostał wyrok 5 miesięcy ograniczenia wolności i 20 godzin prac społecznych. Jak donosi „Twoje Imperium”, przemiana Daniela jest wynikiem pobytu w Białowieży i męskiej rozmowy odbytej z ojcem.

 

Przeprowadziliśmy męską rozmowę i wreszcie jestem pewien, że wszystko się ułoży – wyzanał Zenon Martyniuk w rozmowie z Twoim Imperium.

Zenek dodał, że jego pociecha prawdopodobnie wróci do żony. Dodał też, że stara się jak najczęściej widywać wnuczkę, którą nazwał „śliczną, półtoraroczną damą”.

Żona Daniela Martyniuka mówi „DOŚĆ” i żąda rozwodu. To koniec ich małżeństwa?

Myślicie, że to koniec wybryków Daniela Martyniuka?

Daniel Martyniuk w dniu ślubu, fot. Michal Kosc / Forum

Daniel Martyniuk w programie śniadaniowym

Nagranie programu ‚Pytanie na Śniadanie’ w TVP2 z Danielem Martyniukiem, fot.Forum.

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA