Daniel Martyniuk (31 l.) ostatnimi czasy przysporzył rodzinie bardzo dużo kłopotów. Syn Zenka Martyniuka nie schodzi ze świecznika. Po jego głośnym zatrzymaniu Daniel postanowił bardzo szybko o sobie przypomnieć i za ostro imprezował w Warszawie – do takiego stopnia, że został wyproszony z baru. Tego było za dużo dla jego żony, która nie chce dłużej tolerować nieodpowiedzialnego zachowania męża – postanowiła złożyć papiery rozwodowe.

Rodzice Daniela Martyniuka mają już DOŚĆ

Żona Daniela Martyniuka chce rozwodu

Daniel Martyniuk na swoich social mediach „prał wiele rodzinnych brudów”.  W zeszłym roku było głośno o zwierzeniach Daniela, który na swoim Instagramie postanowił opisać kłótnię z żoną przy okazji ją obrażając. Sytuacja zakończyła się jednak pomyślnie – a młodzi małżonkowie doszli do porozumienia.

Teraz Daniel, który nie stroni od kłopotów ma na głowie kolejny kryzys małżeński. Jak donosi „Twoje Imperium”, żona Martyniuka zażądała rozwodu i tym razem sytuacja wydaje się bez wyjścia. 

Daniel Martyniuk rozwodzi się z żoną. Jedynym ratunkiem jest ŻONA króla disco polo

Ewelina powiedziała „dość” i nie ma zamiaru dłużej akceptować nieodpowiedzialnego zachowania męża. Daniel przez jakiś czas starał się być przykładnym mężem i ojcem dla ich córeczki – jednak nie wytrzymał długo bez skandali.

Daniel Martyniuk chce WALCZYĆ o Ewelinę! Myślę nad jakąś PRACĄ, bo jak nic nie robię, to przychodzą mi do głowy GŁUPOTY

Takie życie jest męczące dla Eweliny. Jak czytamy w „Twoim Imperium” – żona Daniela ma dosyć jego zachowania i nie chce dawać mu kolejnej szansy – bo widzi, że on się nie zmienia. Jego ostatnie wybryki to było dla niej za dużo i postanowiła się rozwieść.

Daniel Martyniuk w dniu swojego ślubu.

Daniel Martyniuk w dniu swojego ślubu, fot.AKPA

Rodzice Daniela postanowili wysłać syna do psychologa, jednak na nic się zdały wizyty – Daniel ma ograniczone zaufanie do psychologów.

Daniel uważa psychologów za debili. Marka się przebrała. Ewelina chce jak najszybciej przerwać farsę, jaką okazało się jej małżeństwo – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia w rozmowie z tygodnikiem.

Myślicie, że to będzie definitywny koniec ich małżeństwa?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Daniel Martyniuk ZATRZYMANY!

Daniel Martyniuk oświadcza: Już nie chcę być sławny

Daniel Martyniuk WŚCIEKŁY, bo wyproszono go z baru. „Obrażał barmana, przewracał się na gości”

Daniel Martyniuk z żoną w dniu ślubu.

Ślub syna gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka. 28-letni Daniel poślubił Ewelinę Golczynska, fot.FORUM

Daniel Martyniuk w programie śniadaniowym

Nagranie programu 'Pytanie na Śniadanie' w TVP2 z Danielem Martyniukiem, fot.Forum.