Daniel Martyniuk ma na swoim koncie wiele grzeszków i starć z policją. Nadal jednak mu mało i kolejny raz stał się bohaterem afery. A wszystko przez wizytę w Warszawie, gdzie udał się do popularnego baru i zachowywał się tak, że interweniowali ochroniarze.

Martyniukowie zabrali syna i wyjechali z Białegostoku!

Daniel Martyniuk wyproszony z baru

O zaistniałej sytuacji mogli wiedzieć tylko obecni w lokalu goście i personel, jednak dowiedziało się szersze grono, bo Daniel Martyniuk poskarżył się na Instagramie, że został wyproszony z baru, ale też ze sklepu z odzieżą streetwearową Grail Point. I nie przebierał w słowach.

Takie mam pytanie do newonce.radio i do tego całego Grail Pointa, za co mnie wygoniliście w ogóle z tej waszej miejscówki całej? Bo co, bo nie jestem, nie wiem… Jesteście idiotami, dla mnie jesteście frajerami i tylko tyle, nara, k*rwa, chłopy – mówił na Instagramie.

Swoje zdanie powiedział Daniel Martyniuk, ale też CEO newonce.media, Michał Michalski. W rozmowie z Pudelkiem przyznał, że faktycznie syn gwiazdora disco polo został wyproszony. Nie bez powodu. Jego zachowanie przekraczało wszelkie normy.

Potwierdzam, że wczoraj, około godziny 21, p. Daniel Martyniuk został wyproszony z ogródka newonce.baru. Ochrona musiała interweniować, gdyż wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze (jak pewnie w każdym innym cywilizowanym miejscu) absolutnie nieakceptowalne – powiedział Pudelkowi prezes newonce.media.

ZOBACZ TEŻ:

Daniel Martyniuk znowu łamie prawo! Policja przyłapała go na gorącym uczynku

Daniel Martyniuk oświadcza: Już nie chcę być sławny

Zenek Martyniuk zapłacił 10 tysięcy i Daniel wyszedł z aresztu – wrócił na FB i Instagram

Daniel Martyniuk wyproszony z baru

Daniel Martyniuk w 2018 roku/fot. Forum

Daniel Martyniuk wyproszony z baru

Daniel Martyniuk/fot. Instagram/daniel.martyniuk