Zenon Martyniuk (50 l.) przez pół roku miał spokój od kontrowersyjnego syna, po tym, jak zniknął z social-mediów. Lider zespołu „Akcent” 10 lutego świętował swój wielki dzień –  do kin trafił film na podstawie jego życia. Na premierze filmu pojawiła się cała rodzina poza synem Danielem i jego żoną, Eweliną.

Daniel Martyniuk złamał kwarantanne

Danuta Martyniuk o wnuczce i synu. Dlaczego Daniela Martyniuka zabrakło na premierze filmu „ZENEK”?(WIDEO)

Danuta Martyniuk w rozmowie z KOZACZKIEM powiedziała na premierze filmu w „Złotych Tarasach„, że Daniel i Ewelina nie mieli z kim zostawić córki, Laury.

Niestety wizerunek Zenona Martyniuka znowu został nadszarpnięty. Jak dowiedział się „Fakt”, Daniel Martyniuk mimo powrotu z Holandii i Niemiec nie poddał się kwarantannie. Sąsiedzi zdradzają, że „ciągle gdzieś jeździł. Policja potwierdziła tabloidowi doniesienia i powiedziała, że przyłapała go na gorącym uczynku:

Kiedy do niego zadzwonili, usłyszeli, że nie może rozmawiać, bo bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut. W sposób lekceważący wypowiadał się też o zasadach kwarantanny –  powiedział nadkom. Tomasz Krupa.

Dodał, że policjanci postanowili poczekać na Daniela Martyniuka pod domem i już po kilkunastu minutach zobaczyli go, jak biegnie po schodach. Funkcjonariusze nałożyli na niego mandat, ale nie przyjął go i sprawa trafiła do sądu.

Syn Zenka Martyniuka jednak się rozwodzi? Tata mimo prób nie przemówił mu do rozsądku

Dziennikarze „Faktu” skontaktowali się z mamą Daniela, Danutą Martyniuk. Przekonywała, że syn w ostatnich dniach nie przebywał za granicą.

Jakoś niedawno mówił nam tylko, że jedzie do Gdyni. Natomiast o żadnym dalszym wyjeździe nie było mowy – tłumaczyła

Dodała, że gdyby Daniel dostał karę, to powiedziałby o tym jej lub jej siostrze

Daniel Martyniuk oświadcza: Już nie chcę być sławny

Daniel Martyniuk w rozmowie z „Plejadą” stwierdził, że zakazy są po to, żeby je łamać i będzie się „odwoływać od kwarantanny, bo nie był za żadną granicą, nie ma prawa jazdy i tyle”.

Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk

Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Daniel Martyniuk. Fot. Instagram

Daniel Martyniuk.

Daniel Martyniuk. Warszawa, 29.10.2018. Nagranie programu ‚Pytanie na Sniadanie’ w TVP2. Forum, Forum