Meghan Markle (41 l.) została złapana na gorącym uczynku. Ponownie udowadnia się jej zwyczajne kłamstwo. Chodzi o jej wpis na jej blogu z 2014 roku, zanim poznała księcia Harry’ego i zarzekała się, że wie cokolwiek na temat brytyjskiej rodziny królewskiej.

Harry i Meghan pierwszy raz publicznie po premierze „pamiętnika”

Wpis na blogu z jej obecnie nieczynnej strony internetowej poświęconej lajfstajlowi, „The Tig”, ujawnia, że wiedziała, kim jest rodzina królewska i była pod wielkim wrażeniem zamieszania wokół „Księżniczki Kate”.

Przypominamy, że Meghan Markle skromnie stwierdziła podczas wywiadu po zaręczynach z księciem Harrym w 2017 roku, że „nie wiedziała zbyt wiele” o swoim królewskim narzeczonym ani o jego rodzinie, zanim go poznała.

Meghan Markle znów kłamała

Jednak w rzekomym wpisie z 2014 roku była aktorka, podobno ujawniła swoje uczucia dotyczące księżniczek i królewskich ślubów. Obecna księżna Sussex napisała wtedy, że jest zmęczona słuchaniem „niekończącej się rozmowy” wokół królewskich zaślubin „księżniczki Kate” z księciem Williamem.

Meghan i Harry chcą zarobić jeszcze więcej. Zatrudnili tego człowieka

Domniemany wpis na blogu, napisany 2 lata przed tym, jak poznała obecnego męża, wyjaśnia, że w przeciwieństwie do większości małych dziewczynek, które „marzą o byciu księżniczkami”, i zamiast tego chciała być „She-Ra, Princess of Power” (siostrze He-Mana). Wyznała tam też, że wiele dorosłych kobiet wydaje się trzymać swojego dziecięcego marzenia o zostaniu księżniczką.