Zofia Zborowska (33 l.) przyznała, że zmagała się z depresją. Opisała, jak wyglądała w jej przypadku choroba i dodała, że od jakiegoś czasu regularnie uczęszcza na terapię. Aktorka jest bardzo szczera ze swoimi obserwatorami.

Zofia Zborowska przeszła OGROMNĄ metamorfozę: „Call me WRONA”

Zofia Zborowska opowiedziała o depresji

Zosia Zborowska na co dzień uchodzi za wulkan energii i jest osobą, która ma do siebie spory dystans. Pokazuje na Instagramie, jak wygląda jej życie, często publikując zabawne filmiki z mężem, Andrzejem Wroną.

Zofia Zborowska z fioletowymi włosami odpowiada fance: „Nie reklamuję g*wna”

Aktorka postanowiła opublikować mocny wpis z okazji Narodowego Dnia Walki z Depresją. Dodała, że nie chciała udawać i okłamywać samej siebie, że w jej żuciu wszystko układa się idealnie. Zdradziła, dlaczego zdecydowała się na terapię.

Mniej więcej 1,5 roku temu wrzuciłam to zdjęcie z tym opisem. Nie chciałam udawać przed Wami ze wszystko jest Ok, i tym samym napędzać i pompować idealny i sztuczny świat jakim Was karmi 95% infuenserów. Kilka tygodni później zaczęłam terapię, w której jestem do dziś. Dlaczego się na to zdecydowałam? Pamiętam jak leżałam na łóżku nieruchoma i miałam wrażenie ze zalewa mnie czarna maź (dosłownie) bezsilności i smutku – zaczęła Zosia.

Zofia Zborowska opisała, jak w jej przypadku wyglądała depresja. Mimo wsparcia męża i rodziny czuła się bezsilna – była cały czas przygnębiona i przestała jeść!

Nie byłam w stanie się ruszyć, łzy leciały mi ciurkiem, przestałam jeść. I to był moment, w którym zdałam sobie sprawę ze mimo gigantycznego wsparcia męża, rodziny i przyjaciół, nie dam rady. Nie bójcie się prosić o pomoc. Dbajcie o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Psychoterapeuta lub psychiatra w dzisiejszych czasach to nie wstyd – dodała aktorka.

Internauci dziękowali Zosi za tak szczery i emocjonalny wpis.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hanna Zborowska potwierdziła ROZWÓD. „To był krytyczny moment”

Zofia Zborowska pokazała NATURALNY kolor swoich włosów. „Do grzywki raczej nigdy nie wrócę”

Zosia Zborowska skrytykowała komunię chrześniaka męża. Chodzi o jeden szczegół

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na czerwonym dywanie.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Kurnikowski/AKPA.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska na ściance.

Andrzej Wrona, Zofia Zborowska, fot. AKPA.