Prawie miesiąc temu Janusz Chabior (57 l.) poślubił młodszą o 18 lat Agatę Wątróbską (39l.), której oświadczył się w sierpniu ubiegłego roku, podczas podróży do Włoch, a dokładniej do Corleone. Para kilka razy pojawiła się na ściankach, jednak ich wspólne zdjęcia częściej możemy oglądać na Instagramie.

Janusz Chabior poślubił dużo młodszą kobietę. Kim jest jego żona?

Agata Wątróbska trafiła do szpitala

To właśnie w mediach społecznościowych Agata Wątróbska opisała nieprzyjemną sytuację, która ją spotkała w miniony weekend. Żona Janusza Chabiora trafiła do szpitala po tym, jak pszczoła użądliła ją w język. Na szczęście mogła liczyć na męża i jego szybką reakcję.

Bliskie spotkanie z żądłem i niedziela na pogotowiu. Od razu pomyślałam o Ewie Sałackiej. Ja miałam trochę więcej szczęścia i bliżej szpital. Sprawdzajcie zawsze szklankę z piciem! To nie są żarty! Dziękuję mojemu mężowi @januszchabior za szybką reakcję, zimną krew i poczucie humoru, które nie opuszcza go nawet, kiedy jest zagrożenie życia – napisała.

Agata Wątróbska – kim jest żona Janusza Chabiora?

Agata Wątróbska również związana jest z aktorstwem – ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Współpracowała z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Montownia oraz Teatrem Studio Buffo w Warszawie. Wątróbska ma na swoim koncie role nie tylko teatralne. Zagrała w kilku serialach i filmach m.in. „Ucho Prezesa”, „Przepis na życie”, „O mnie się nie martw”, „Samo życie”, „Na dobre i na złe”, „Egzamin z życia”, „Wywiad”, „Wojna polsko-ruska”. Agata Wątróbska wystąpiła też w „Wiedźminie”, gdzie wcieliła się w rolę Zoli. Widzieliście ją w którejś z tych produkcji?

ZOBACZ TEŻ:

Jerzy Stuhr w szpitalu. Maciej Stuhr przekazał nowe informacje o stanie zdrowia ojca

Popularny youtuber Stuu wylądował w szpitalu! Jego stan znacznie się pogorszył

Janusz Chabior i Agata Wątróbska na ściance

Janusz Chabior i Agata Wątróbska/fot. AKPA

Janusz Chabior i Agata Wątróbska na ściance

Janusz Chabior i Agata Wątróbska/fot. AKPA