Caitlyn Jenner (70 l.) jak wszystkie inne gwiazdy szykuje się do domowej kwarantanny. Celebrytkę na zakupach spożywczych przyłapali fotoreporterzy i zauważyli, że Jennerka nie zapomniała kupić jednej ważnej rzeczy. O co może chodzić? Zobaczcie sami.

Caitlyn Jenner zdradza szczegóły relacji z Khloe Kardashian; nie rozmawiały OD LAT

Caitlyn Jenner szykuje się do domowej kwarantanny

Rodzina Kardashian-Jenner sytuację z koronawirusem traktuje bardzo poważnie. Kim na Instagrama wstawiła fragment przepowiedni z 2008 roku a temat wirusa, a Kourtney uważa, że epidemię koronawirusa sprowadzili na siebie ludzie, których kara teraz Bóg.

Siostry pozamykały się w swoich domach i ograniczyły kontakty z innymi osobami – nie spotykają się nawet we własnym gronie. Caitlyn Jenner również postanowiła przygotować się do domowej kwarantanny i poszła na zakupy spożywcze.

Celebrytkę przyłapali fotoreporterzy. Caitlyn tego dnia miała na sobie luźny zestaw, postawiła na dres od Adidasa i biały t-shirt na który założyła bluzę. Włosy zostawiła rozpuszczone i założyła okulary przeciwsłoneczne.

Caitlyn Jenner w dresie robi zakupy spożywcze.

Fot.Forum/Backgrid USA

Caitlyn wybrała się do ekologicznego sklepu i wychodząc, w jednej ręce miała papierową torbę z jedzeniem a w drugiej niosła coś, co z pewnością umili jej wieczory w domu – butelkę czerwonego wina.

Celebrytka na wyjście nie założyła rękawiczek lateksowych ani maseczki na twarz – od epidemii celebryci coraz częściej dbają o takie rzeczy.

Modelki zabezpieczają się przed koronawirusem. Kaia Gerber w lateksowych rękawiczkach nie rozstaje się z żelem antybakteryjnym 

Caitlyn nie ma zamiaru panikować. Zaopatrzyła się w najpotrzebniejsze rzeczy i wracała do domu.

Caitlyn Jenner wychodzi ze sklepu spożywczego z zapasami.

Fot.Forum/Backgrid USA

Dobrze wygląda jak na swój wiek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

MILION euro na walkę z koronawirusem od Anny i Roberta Lewandowskich

Caitlyn Jenner potajemnie pali papierosa! Ma takie MIĘŚNIE a zaciąga się fajką?! (FOTO)

Dominika Kulczyk przekazała 20 MILIONÓW na walkę z koronawirusem „Pani Dominiko serce rośnie”