W sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Jedną z fanek artystów była Kinga Rusin – prywatnie mama Igi Lis – dziewczyny Taco, czyli Filipa Szcześniaka.

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło

Kinga Rusin pojawiła się na płycie stadionu – nie zasiadła w loży dla VIPów, tylko szalała wraz z tłumem. Dziennikarka śpiewała razem z Taco jego kawałki, widać było, że bawi się przy tym przednio.

Taco Hemingway PO RAZ PIERWSZY o rodzicach. Najbardziej tajemniczy raper

Na swoim Instagramie mama Igi nie kryła zachwytu. Impreza należała do bardzo udanych, fani dopisali – bilety wykupiono w ekspresowym tempie. Atmosfera była genialna, co ogromnie spodobało się mamie Igi:

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie🚀. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć – pisze Kinga.

Iga Lis wrzuciła fotkę z Taco Hemingway’em. Zrobiła mu niespodziankę!

I dodaje zachwycona:

Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie🙏🏻. Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają. I w imieniu mnóstwa ludzi, którzy tam byli, ale przede wszystkim tych, którzy nie dali rady się tam dostać proszę o więcej! Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP😉 – kończy wpis Rusin.

 

Zobaczcie, jak Kinga śpiewała z Taco:

 

View this post on Instagram

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie🚀. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie🙏🏻. Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają. I w imieniu mnóstwa ludzi, którzy tam byli, ale przede wszystkim tych, którzy nie dali rady się tam dostać proszę o więcej! Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP😉.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis, Natalia Szroeder, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis, Natalia Szroeder, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dawid Podsiadło, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

View this post on Instagram

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

A post shared by tacohemingway (@tacohemingway) on

View this post on Instagram

#soldout

A post shared by Dawid Podsiadło (@dylanwishop) on