Agnieszka Hyży (36 l.) i Grzegorz Hyży (34 l.) w połowie sierpnia zaskoczyli wszystkich, kiedy poinformowali, że spodziewają się dziecka. Małżeństwo po sześciu latach razem, w listopadzie ubiegłego roku doczekali się razem pierwszego dziecka – syna Leona. Prezenterka jeszcze w czasie ciąży ujawniła, że kilka razy poroniła, dlatego też tę ciążę długo utrzymywała w tajemnicy.

Agnieszka Hyży wychwala Grzegorza w roli ojca: „mam poczucie, że jesteśmy rodzicami na równych zasadach”

Agnieszka Hyży o kłótniach z mężem

Agnieszka Hyży ostatnio w rozmowie z „Twoje Imperium” chwaliła męża, że ma olbrzymi komfort, ponieważ może na niego liczyć i czuje w związku równe partnerstwo:

Bardzo dobrym, o czym wiedziałam od naszego pierwszego spotkania. Mój mąż nie opowiada o dzieciach, nie relacjonuje w mediach czasu, który z nimi spędza, ale to nie oznacza, że nie jest oddanym ojcem, obecnym w ich życiu. Była pewna, że po raz kolejny wejdzie w tę rolę z pełnym zaangażowaniem, miłością i troską. Ale to jak się zachowuje, przerosło moje oczekiwania. Mam poczucie, że jesteśmy rodzicami na równych zasadach i współpracujemy dzieląc się wszystkimi obowiązkami – tłumaczyła.

Prezenterka teraz odpowiedziała na kilka pytań fanów na InstaStory. Jeden z obserwatorów zapytał, jak rozwiązuje problemy, nieporozumienia w związku. Agnieszka nie miała problemu z odpowiedzią, obszernie wyjaśniła, że nie są idealnym małżeństwem, ale się starają:

Lista powodów do gorących dyskusji między nami pewnie nie różni się od tych, które dotykają wszystkie pary. Czasami są to drobiazgi, czasami spory fundamentalne. Jak widać, problemy potrafimy rozwiązywać, skoro już blisko 7 lat idziemy razem w tym samym kierunku. Nie wierzę w związki idealne, pełne codziennych wyznań miłości, które tak pięknie wyglądają na Instagramie. Czasem jest właśnie tak bajkowo i idyllicznie, sami tego doświadczamy, ale przyjmujemy, że są gorsze dni także między nami – podkreśla.

Agnieszka Hyży zaszczepiła 8-letnią córkę na COVID-19. Antyszczepionkowcy ją atakują

Tłumaczy, że rozmowa jest najważniejsza, chociaż przyznaje, że nie zawsze im wychodzi. Zdradza, że uczy się nie rozmawiać w emocjach:

Ja muszę mieć gotowe rozwiązanie problemu tu i teraz. A czasami tak się nie da. Trzeba ochłonąć. Mąż mnie uczy od wielu lat jednego… nie przejmuj się rzeczami, ludźmi i zdarzeniami, na które nie mamy wpływu. Wpływ mamy tylko na to wszystko reagujemy. Teoria swoje… praktyka z tym bywa u mnie różnie – przyznaje.

Agnieszka Hyży pokazała BRZUCH po porodzie: „Sama doznawałam szoku, że waga leci w dół”

Agnieszka Hyży Fot. Instagram

Agnieszka Hyży przyłapana po raz pierwszy po porodzie. Zobaczcie jakim wózkiem wozi sę jej syn Leon!

Agnieszka Hyży, fot. AKPA

Agnieszka i Grzegorz Hyży mają synka! Znamy imię!

Grzegorz Hyży, fot. Instagram: grzegorzhyzy

Agnieszka Hyży Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży Fot. Podlewski/AKPA