Agnieszka Włodarczyk (39 l.) po kilku nieudanych relacjach wreszcie odnalazła szczęście u boku mężczyzny. Idylla nie trwała jednak długo, gdyż prasa zaczęła rozpisywać się na temat stanu cywilnego wybranka gwiazdy. Aktorka postanowiła zabrać głos.

Agnieszka Włodarczyk znowu zakochana. To znany sportowiec

Agnieszka Włodarczyk starszy sądem

Na Instagramie Agnieszki Włodarczyk pojawił się wpis, który nie pozostawia złudzeń – gwiazda będzie walczyła o swoje dobre imię, nawet jeśli będzie musiała iść do sądu. Choć nie zostało to powiedziane wprost, można wnioskować, że chodzi o powtarzające się informacje, że wybranek Agnieszki Włodarczyk rzekomo jest żonaty.

Agnieszka Włodarczyk eksponuje BIUST na basenie: Matko z córką co za ciało!

W związku z nieprawdziwymi, nierzetelnymi, godzącymi w moje dobre imię artykułami pojawiającymi się w mediach informuję, że wobec każdego tytułu i wydawnictwa zostaną podjęte kroki prawne. Każde kolejne publikacje tworzone na podstawie fałszywych informacji, komentarzy internautów lub tzw. „informatorów”, będą skutkowały natychmiastowym działaniem kancelarii prawnej – napisała aktorka.

Jeden z obserwatorów zasugerował, ze wojna z prasą nie jest najlepszym rozwiązaniem i porównał sytuację do historii Anny Przybylskiej, która również poszła na noże z tabloidami.

  • Anna Przybylska też próbowała takiej wojny, a to mnóstwo stresu. Lepiej nie zaczynać.
  • Lepiej niech oni nie zaczynają – zagroziła Agnieszka Włodarczyk.

Pozostali internauci byli mniej sceptyczni i wyrażali poparcie dla gwiazdy.

  • To prawda. Trzeba walczyć o swoje dobre imię.
  • Nie daj się Aga 👍👍👍 do łóżka by Ci weszli jakby mogli . . . Pozdrawiam 😍
    Prawidłowo! 🔥 Jesteśmy z Tobą Aga ❤️

Agnieszka Włodarczyk o SAMOTNEJ kwarantannie: Większość moich znajomych ma rodziny…

Trzymacie kciuki za walkę Agnieszki?

Agnieszka Włodarczyk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Włodarczyk, SK: Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, , Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019 – gala zamknięcia, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Robert Karaś, SK:, , fot. Baranowski/AKPA