Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą mamą trzech zdrowych synków, jednak zanim dotarła do tego momentu, dużo wycierpiała na swojej drodze. Zajście w ciąże w jej przypadku nie było proste i za każdym razem musiała wspomagać się metodą in vitro. Następnie Małgorzata postanowiła pomóc innym parom zmagającym się z niepłodnością i powołała do życia Fundację MRM. Dziś na swoim Instagramie prezentuje iście idylliczne kadry z całą swoją szczęśliwą rodziną, a jej synowie są zawsze obecni w jej życiu.

Kolejny cios dla Małgorzaty Rozenek! Najpierw ukochany piesek, teraz wyprowadzka syna

Małgorzata Rozenek relacjonuje pierwszy dzień w przedszkolu Henia

Okazuje się, że w życiu rodziny następują coraz poważniejsze zmiany – najpierw najstarszy syn, Stanisław, zapowiedział zbliżającą się rozłąkę z rodziną – nastolatek planuje wyfrunąć z rodzinnego gniazda na studia we Francji. Teraz najmłodszy Henio trafił do przedszkola. Małgorzata Rozenek dokładnie zrelacjonowała przygotowania swojej pociechy do pierwszego dnia w przedszkolu. Tego dnia w domu rodziny nie brakowało emocji!

Już na wstępie w relacji na InstaStories zaspana Małgosia zaprezentowała fanom jak jej najmłodszy syn śpi w łóżku u boku swojego taty, Radosława. Chłopiec z początku nie był zbyt szczęśliwy perspektywą wstania wcześnie rano i pożegnania się z rodziną.

Mój kochany synek idzie dziś po raz pierwszy do przedszkola. Wszystko przygotowane. Nie wiem, kto jest bardziej podekscytowany – relacjonowała Gosia.

Okazuje się też, że przygotowania do wielkiego dnia trwały już od kilku dni, a na małego Henryka czekała cała wyprawka – mała walizeczka, plecak, worek na kapcie i lunchbox. Ostatecznie chłopiec ubrany w mundurek, w asyście całej rodziny powędrował do placówki. Po krótkim zwiedzaniu nowego miejsca Henio szybko zapoznał się z nowymi kolegami i znajdującymi się w przedszkolu zabawkami. Zdaje się, że pierwszy dzień w przedszkolu przebiegał bez zakłóceń, a chłopiec szybko zaadaptował się w nowej sytuacji. Tego samego nie można powiedzieć o Radku, który jak relacjonowała Gosia… niemal zemdlał z nadmiaru emocji!

Pierwszy dzień przedszkola. Ogromne przeżycie głównie dla rodziców. Radosław literalnie prawie zemdlał, jak się położył z Heniem na podłodze, to był wyraźny znak, że czas już wyjść, dobrze, że miał program na żywo i musiał już jechać. Tak @onet_pl uratował nas przed histerią😂😂😂 Henryk bardzo dzielny, a ja już stoję pod przedszkolem i odliczam minuty do odebrania Go i pójdziemy po prezent. jestem taka dumna i wzruszona – pisała na Instagramie.

Z kolei Radosław wyraził nadzieję, że jego ukochany syn spotka na swojej drodze dobrych i empatycznych nauczycieli. Nie omieszkał nawiązać też do ostatnich zmian wprowadzonych przez ministra Czarnka:

Nasz Heniu idzie do przedszkola i wchodzi w pierwszy dzień swojej edukacji. Nie łatwo było go przekonać do „tornistra” jego gabarytów. Mamy nadzieję, że na swojej drodze spotka wspaniałych, mądrych, wrażliwych nauczycieli i będzie bardzo daleko od podręcznika HiT, naszego ministra edukacji i nauki oraz wszystkich, którzy mają podobne poglądy – stwierdził z przekąsem.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za Henia!

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazuje zdjęcia z wakacji. Fani: „Czy Pani podróżuje z fotografem, stylistką i fryzjerem?”

pasekkozak

Małgorzata Rozenek w końcu ujawniła, co się stało z jej psiakiem Franczeską

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA