Aleksandra Żuraw (28 l.) postanowiła otworzyć się przed fanami i opowiedziała o destrukcyjnym związku z byłym partnerem. Wyznała, że cierpi na depresję, ataki paniki i zespół stresu pourazowego. Wyznała, że była związana z osobą uzależnioną od alkoholu.

Aleksandra Żuraw wypowiedziała się o Dominicu D’Angelica i programie „TOP MODEL”

Aleksandra Żuraw szczerze o toksycznej relacji

Aleksandra Żuraw zdobyła wierne grono fanów po występie w „Top Model”. Mimo, że jej przygoda z programem zakończyła się dosyć szybko – Ola zaczęła nagrywać na YouTubie i aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją 359 tys. Internautów.

Aleksandra Żuraw wyznaje: „112 kg w dniu porodu”. Pokazała zdjęcia!

Instagramerka nie boi się poruszać tematów tabu. Od dwóch lat jest również mamą córeczki, której dała na imię Apolonia. Żuraw postanowiła odpowiedzieć na pytanie od fana i opowiedziała o związku z byłym partnerem, a ojcem Poli. Nie ukrywała, że przeżyła prawdziwą traumę. 

Przyznała, że chciała walczyć o związek i ma za sobą terapię rodzinną. Jej najważniejszym celem było stworzenie normalnego domu dla córki. Opowiedziała o swoich doświadczeniach.

Z ojcem Apolonii próbowałam dwóch terapii rodzinnych, przepraszam – trzech. Poszłam na leczenie za namową, że ja „mam problemy”. W ostatniej fazie również kilkukrotnie do psychiatry. Błagałam i prosiłam wielokrotnie o normalność. Zmiany nadeszły, jednak odrobinę za późno, bo już po rozstaniu. Brałam na klatę znacznie więcej niż uzależnienie i uważam, że zrobiłam wszystko, a nawet o wiele więcej, by stworzyć Apolonii normalny dom – wyznała Ola.

Aleksandra Żuraw opowiedziała o destrukcyjnym związku z byłym partnerem.

Aleksandra Żuraw opowiedziała o destrukcyjnym związku z byłym partnerem. Fot.Instagram/aleksandrazuraw.

Aleksandra Żuraw cierpi na depresję i ataki paniki

Aleksandra przyznała, że ojciec Poli ma z nią świetną relację, ale związek z byłym już partnerem wiele ją kosztował. Wyznała, że cierpi na depresję, ataki paniki i zespół stresu pourazowego, przez co musi regularnie przyjmować leki.

Konsekwencją ostatnich trzech lat są moje diagnozy. Choruję na depresję, regularnie przeżywam ataki paniki. Mam również PTSD (zespół stresu pourazowego), na stałe przyjmuję leki. I pewnie w zamkniętych głowach osób, które nie wiedzą, co się dzieje ze mną i jak hardcorowo złych rzeczy doświadczyłam w całym swoim życiu, funkcjonuję jako wariatka i jest mi z tym ok – dodała.

Ola przyznała, że po takich doświadczeniach zasługuje na zdrowy związek z osobą, przy której będzie czuła się bezpiecznie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Aleksandra Żuraw odprawiła MAGICZNY roczek córce! (ZDJĘCIA)

Ola Żuraw z Top Model pokazała się PIERWSZY RAZ w bikini po ciąży: „Plus’ size baby”

Ola Żuraw pokazała pierwsze zdjęcie córki: Piękny prezent pod choinkę

Aleksandra Żuraw szczerze o depresji i napadach lęku.

Aleksandra Żuraw szczerze o depresji i napadach lęku. Fot.Instagram/aleksandrazuraw.

Aleksandra Żuraw z córką Apolonią.

Aleksandra Żuraw z córką Apolonią. Fot.Instagram/aleksandrazuraw.