Anna Lewandowska (31 l.) w sobotę skończyła 31 lat. Żona Roberta Lewandowskiego świętowała w swoim stylu – wspólnie z przyjaciółmi i fanami na urodzinowym treningu. Ania dostała też piękny tort urodzinowy ze swoją figurką.

31. urodziny Anny Lewandowskiej – trening, impreza, Robert z różami i tort z figurką Lewandowskiej

Anna Lewandowska celebrowała 31. urodziny w swoim ulubionym stylu – w ruchu. Trenerka zorganizowała wielki urodzinowy trening z fanami. Była też rodzina Lewandowskiej i jej przyjaciele.

Rzadko widujemy Annę Lewandowską w dżinsach – ale gdy już je założy, wygląda OBŁĘDNIE!

Ci ostatni zadbali o urodzinowy tort. Tort był piętrowy, ozdobiony podobizną Anny Lewandowskiej. Ciekawe, czy Ania była z marcepana i czy była smaczna? 😉

Wielką niespodziankę zrobił żonie Robert Lewandowski. Piłkarz pojawił się nagle podczas terningu i wręczył żonie bukiet pięknych róż.

 

Czytaj więcej:

Robert Lewandowski wrzucił niepublikowane nigdzie zdjęcie z Anną Lewandowską. Specjalnie dla niej wrócił do Polski

Sara Boruc składa życzenia Annie Lewandowskiej. Pokazała ich stare zdjęcie

Rzadko widujemy Annę Lewandowską w dżinsach, ale gdy już je założy, wygląda OBŁĘDNIE!

 

 

View this post on Instagram

Tyle pozytywnych emocji jeszcze we mnie szaleje! Tyle życzeń! Tyle miłych chwil wczoraj ❤ 31 lat🙊🥰🤗 Było tak, jak to sobie wymarzyłam😍 Cala moja rodzina, mąż, przyjaciele i bliscy, współpracownicy i WY Kochani❤ Lepszych nie mogłabym sobie wyobrazić. A trening z Wami w tym dniu to wspaniały prezent👌💪 Głośno odśpiewane „100 lat” mega mnie wzruszyło i na długo zostanie w pamięci😍 Nooo i dziękuję za wszystkie prezenty💛 Ps. Treningowa moc Karate Cardio i Strong by Zumba… Czyli to co fighterzy lubią najbardziej. @healthycenterbyann #annalewandowska #healthyteam #healthycenterbyann #birhday #healthycenterbyann #fit #women #fitMom #workout #training #event #challenge #30dniztrenujezlewa #Warsaw #warszawa #urodziny

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

fot. Baranowski/AKPA

fot. Baranowski/AKPA