Anna Lewandowska pojawiła się w poniedziałkowym podcaście „WojewódzkiKędzierski”. Mogliśmy poznać kolejne historie z życia Lewandowskich, ale także o dzieciństwie trenerki.

Anna Lewandowska NARESZCIE pokazała twarze obydwu córek! Fani oceniają do kogo są bardziej podobne

Anna Lewandowska o nastoletnim buncie

Okazuje się, że Ania nie była grzeczną nastolatką, jak może nam się obecnie wydawać. Opowiedziała historię ze szkolnych lat, kiedy wykopałam drzwi z framugi za jedynki:

W liceum wykopałam drzwi z framugi, musiałam za to odpracować 30 godzin sprzątania w szkole. Na matematyce dostałam dwie „jedynki” w ciągu 15 minut i zdenerwowałam się. A że drzwi były starszej daty, to podeszłam i użyłam swojej mocy. Drzwi wypadły z framugi, a moja noga została w drzwiach – wspomina.

W konsekwencji Ania nie mogła zdawać na brązowy pas w karate, co było dla niej najgorszą karą: „wiedziałam, że bez brązowego pasa nie mogę pojechać na kolejne zawody międzynarodowe. (…) Przeżywałam to bardzo, była to dla mnie największa nauczka”.

Anna Lewandowska pokazała, jak 2-letnia Laura już pięknie mówi (WIDEO)

Kuba Wojewódzki dowiedział się, że Lewandowska zrobiła sobie kolczyk w języku w wieku 19 lat. Trenerka nie zaprzeczyła:

Język miałam przekuty. Pamiętam, że pojechaliśmy z Robertem do Egiptu na wakacje all inclusive i odkręciła mi się kuleczka. Połknęłam ją i tak skończyła się moja historia z przekutym językiem. Bo to było pierwszego dnia na wakacjach, a po 10 dniach dziurka mi zarosła – powiedziała. 

Anna Lewandowska o Georginie Rodriguez

Żona piłkarza skomentowała też pojawienie się w reality show ukochanej Cristiano Ronaldo „Jestem Georgina”. Okazuje się, że Lewandowscy o niczym nie wiedzieli:

Jeśli chodzi o Cannes, nie wiedziałam, że będę w drugim odcinku „Jestem Georgina”. Sama się zdziwiłam. Nie odbyło się to za naszą aprobatą. To było sympatyczne spotkanie, gdy byliśmy w Cannes na festiwalu. Spotkaliśmy ją na w jednym pomieszczeniu, przywitaliśmy się, porozmawialiśmy chwilę. Wtedy o Georginie mówiło się dużo, bo straciła jedno dziecko – tłumaczy. 

Blanka Lipińska KRYTYKUJE Georginę Rodriguez i BRONI Anny Lewandowskiej!

Dodaje, że później spały w jednym hotelu w Katarze na Mistrzostwach Świata i poznała ją z jak najlepszej strony: „Sympatyczna dziewczyna, nie znam się z nią na tyle, żeby iść razem na kawę czy umawiać się na wspólne kolacje. Po prostu parę razy widziałyśmy się przy różnych okazjach piłkarskich”. 

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, fot. AKPA