Blanka Lipińska znana jest z tego, że głośno mówi to co myśli i nie przebiera w słowach, a swoich fanów co rusz raczy instagramowym Q&A w ramach „sarkastycznej niedzieli”, w którym zamiast intymnych wyznań mogą liczyć głównie na sarkastyczne i cięte odpowiedzi. Mimo to zabawa nie traci na popularności, a fani uwielbiają zadawać Blance pytania na wszelkie możliwe tematy.

Blanka Lipińska wspomina związek z Baronem. Wbiła mu szpilę!

Blanka Lipińska uderza w Georginę Rodriguez i broni Anny Lewandowskiej

Jakiś czas temu w jednej z instagramowych relacji Blanka Lipińska zdecydowała się wyrazić opinie o ukochanej Cristiano Ronaldo – Georginie Rodriguez. Pisarka dosadnie stwierdziła, że partnerka Ronaldo, która doczekała się własnego reality-show „Jestem Georgina” jest znana tylko dzięki swojemu związkowi ze światowej sławy piłkarzem. Wówczas jeden z internautów zarzucił Blance, że jest zwyczajnie zazdrosna. Ona odpowiedziała jednak:

Ale ja stwierdzam fakt. Ta dziewczyna jest znana z tego, że jest partnerką Ronaldo! Czy ktoś ją znał wcześniej? Jeśli tak, to proszę o info, a jeśli nie, to proszę nie mylić stwierdzania faktów z oceną.

IG: blanka_lipinska

Wątek Georginy pociągnął za sobą dyskusję o innej sławnej partnerce znanego piłkarza – Annie Lewandowskiej. W kolejnym zadanym podczas Q&A pytaniu, internauci zwrócili uwagę, że Anna również zawdzięcza swoją sławę tylko związkowi z Robertem Lewandowskim:

Odnośnie dziewczyny Ronaldo, to czy o Annie Lewandowskiej ktoś by słyszał, gdyby nie jej mąż? – zapytał jeden z internautów.

Blanka zdecydowała się stanąć w obronie Anny Lewandowskiej i podkreśliła, że słyszała o niej dużo wcześniej, dzięki jej treningom, a nie rozpoznawalności męża, a sama Anna ma na swoim koncie wiele sukcesów:

Osobiście najpierw usłyszałam o niej, a dopiero później dowiedziałam się, że ma męża. Trenowałam z nią na YouTubie. No sorry, ale Ania jest utytułowanym sportowcem, dziewczyna rozkręciła potężny, bardzo lukratywny biznes. „Równo” ze swoim mężem budowała swoją potęgę. To zupełnie inny rodzaj kariery niż pokazanie się w reality [show] i bycie znanym tylko z tego, że jest się znanym – podsumowała.

Blanka Lipińska tym razem nie wytrzymała. Odpowiedziała na zarzuty o „łatwą robotę i kasę”!

IG: blanka_lipinska

pasekkozak

Blanka Lipińska była w związku z alkoholikiem: „Łoił PÓŁ LITRA WÓDY z gwinta”

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, fot. Podlewski/AKPA

Backgrid UK / Forum

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, fot. AKPA