Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Kiedy mąż, trenerki, Robert Lewandowski zdradził ten fakt robiąc podczas meczu słynną „cieszynkę”, media dosłownie oszalały na punkcie nowego potomka Lewandowskich.

Fakt szybko wyliczył, gdzie i kiedy Anna zaszła w ciążę. Teraz zaczęły się spekulacje na temat płci dziecka. Dziś magazyn Flesz napisał, powołując się na przyjaciółkę trenerki, że za kilka miesięcy na świat przyjdzie dziewczynka.

Anna Lewandowska komentuje na swoim Instagramie plotki o płci drugiego dziecka

Tymczasem do plotek odniosła się sama Anna Lewandowska. Gwiazda na swoim Instagramie zareagowała z dystansem i humorem:

Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO…😂 Na temat płci naszego dziecka. To co?
Chłopiec czy dziewczynka?🤷‍♀
Miło dowiedzieć się z mediów 😉 – napisała Ania.

Klara Lewandowska wymiata! Robert Lewandowski podpisuje zdjęcia, a jego córka

Do postu przyszła mama dodała fotkę ze smoczkami w roli głównej. Gwiazda zasugerowała, że smoczki na uspokojenie dedykuje… mediom ;), a przy okazji zareklamowała swój sklep, w którym takie smoczki można kupić.

Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW.
To uspokajające smoczki😉😊!
Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW… I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki 🤰 dostępne na @babybyann – napisała trenerka.

Mistrzyni marketingu i dystansu 🙂

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, Zofia Zborowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA