Na początku maja na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich. Zawodowe obowiązki odeszły na chwilę na bok, poniekąd też przez pandemię koronawirusa, a para mogła cieszyć się rodzinnymi chwilami. Z czasem zarówno piłkarz, jak i trenerka wrócili do pracy. Anna Lewandowska nie sama. Trenerka, kiedy tylko może, zabiera ze sobą do pracy Laurę.

Anna Lewandowska zakochała się w tej BIŻUTERII

Anna Lewandowska karmi piersią

Ostatnio najmłodsza pociecha Lewandowskich pojechała z mamą na plan sesji zdjęciowej, co Anna zrelacjonowała na instagramowym profilu. 3-miesięczna dziewczynka zrobiła furorę na planie i nie brakowało chętnych osób do opieki nad dziewczynką.

Były jednak momenty, kiedy Anna musiała zrobić sobie przerwę w pracy i sama zająć się córką, a mianowicie wtedy, kiedy Laura zgłodniała i trzeba było ją nakarmić. Lewandowska zamieściła na InstaStories fotkę, na której widać, jak karmi piersią dziecko. To dość kontrowersyjny ruch ze strony trenerki. W Polsce nadal wiele osób uważa, że publiczne karmienie piersią i publikowanie zdjęć z tej czynności jest oburzające.

Anna Lewandowska ma smykałkę do urządzania wnętrz. Fotel, w którym siedzi Klara robi FURORĘ

Lewandowska jednak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Kilka dni temu, jasno dała do zrozumienia, jaki ma stosunek do karmienia piersią w miejscach publicznych.  Z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią opublikowała fotkę, na której na ławce karmi Laurę.

Anna Lewandowska karmi piersią

Anna Lewandowska/fot. Instagram/annalewandowskahpba

ZOBACZ TEŻ:

Fanki zakochane w stylizacji Anny Lewandowskiej: Jak Pani to robi, że za każdym razem tak EXTRA wygląda?

Nawet Anna Lewandowska się przed tym nie uchroniła: „Cellulit i ja”

Sonda

poll-violet

Jesteś za czy przeciw?

1
Anna Lewandowska karmi piersią

Nie mam nic przeciwko

2
Anna Lewandowska karmi piersią

Zdecydowanie nie!