Anna Lewandowska (31 l.) jest w 9. miesiącu ciąży, w jej 40. tygodniu – oznacza to, że lada moment urodzi. Cztery dni temu trenerka zamieściła na swoim Instagramie komentarz „Odliczamy dni”. Tyle wystarczyło, by wkrótce potem we wszystkich niemal internetowych serwisach pojawiła się plotka o tym, że…

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

Anna Lewandowska już URODZIŁA?

Tymczasem żona Roberta Lewandowskiego 1 maja zamieściła na swoim Instagramie post, który jednoznacznie dowodzi, że malucha nie ma jeszcze na świecie, a Lewa wciąż jest w domu:

Dzisiaj na spacerku… – napisała mama Klary pokazując swoje zdjęcie – widzimy ją siedzącą na ławce w parku, ciążowy brzuszek wciąż jest na swoim miejscu.

Pierwszego maja wieczorem Lewandowska wrzuciła kolejny post – tym razem było to archiwalne zdjęcie zrobione na plaży. Na fotce widać płaski brzuszek Ani – jeszcze sprzed drugiej ciąży.

Fani trenerki piszą w komentarzach, że według mediów jest już po narodzinach:

Wg onet.pl juz po narodzinach😅….

Wszystko co musisz wiedzieć o drugiej ciąży Ani Lewandowskiej

Lewandowska skomentowała te plotki krótkim hasłem:

mhm…

Czekamy więc na radosną wieść o narodzinach drugiego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich. Przypomnijmy, że 4 maja Klara będzie obchodzić 3. urodziny – kto wie, może jej młodsza siostrzyczka (lub braciszek) przyjdzie na świat tego samego dnia?

View this post on Instagram

Dzisiaj na spacerku… I takie małe podsumowanie ostatniego czasu! Okres mamy dość trudny… Wiele myśli, wiele znaków zapytania. Każdy z nas stara się wykorzystać ten czas jak najlepiej dla siebie. Czy aby na pewno?🤔 Sama będąc już w totalnie… 😜😎zaawansowanej ciąży nie ustaję w nowych postanowieniach i z utęsknieniem czekam na moment, kiedy będę mogła je zamieniać na CELE. TO TERAZ ZRÓBMY MAŁY TEST. Weź do ręki kartkę i długopis.🙌 LUB WYPISZ TUTAJ W KOMENATRZU – będziemy się wspólnie wspierać. Spisz rzeczy, które udało Ci się zrealizować w tym czasie. Dla przykładu: ✔️ Dieta ✔️Treningi ✔️Czytanie książek ✔️Bieganie ✔️ Nauka czegoś nowego (oddychanie, skupienie, wyciszenie) Moim planem jest powrót do treningów, do formy (TĘSKNIĘ) Kiedy to się stanie-zrobimy coś SPECJALNEGO, coś co na długo zostanie w naszej pamięci. I zrobimy to razem. Taki jest plan! 🤫 ALE NA RAZIE NIE ZDRADZĘ SZCZEGÓŁÓW 😋 Niezależnie od sytuacji, już dziś możecie cieszyć się kompleksowymi rozwiązaniami, które Wam zorganizowałam: ✔️ Catering SuperMenu (już pracujemy nad nowymi miastami!) ✔️ Appka z planami treningowymi i wyzwaniem+systematyczne nowości!Za tydzień kolejne💥💥💥 ✔️ np. Balans w aplikacji – czyli prawdziwe dźwięki natury, idealne oderwanie się od rzeczywistości. Już wkrótce kolejne NOWOŚCI 💥💥💥 ✔️ @foods_by_ann zawsze smaczne i zawsze zdrowe produkty np. teraz chlebki bezglutenowe – szybka wysyłka ✔️ Domowe SPA – właśnie kończę dla Was… eBook z zabiegami. Praktyczny i baaardzo wartościowy! 💥💥💥 ✔️ Mój BLOG gdzie znajdziecie dużo porad, przepisów oraz blog parentwingowy @babybyann ✔️ I nowa książka niespodzianka 🤭 AAAAAAAA💥💥💥 ✔️ Mój Healthy Team – kochani ludzie, którzy codziennie organizują treningi online, grupowe i indywidualne/ webinaria/ wyklady/ dietetyczne @healthycenterbyann Zobacz, ile możesz robić w tym czasie… Dla siebie i swoich bliskich! Wasza Ann❤️❤️❤️ #annalewandowska

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Kurnikowski/AKPA