Anna Lewandowska (31 l.) niebawem urodzi drugie dziecko. Ciąże trenerki budzą ogromne emocje w mediach społecznościowych a sama Ania chętnie pokazuje, jak zmienia się jej ciało w tym okresie. Plotkuje się, że i tym razem urodzi dziewczynkę, jednak sama Lewandowska milczy w tej sprawie, i jak podkreśla, najważniejsze jest dla niej, „aby dzieciątko było zdrowe”.

Klara Lewandowska jak mama – ćwiczy i gotuje

Anna Lewandowska druga ciąża – który miesiąc?

Ania Lewandowska przebywa z rodziną w Monachium i ubolewa, że nie może być w tym czasie w Polsce. Trenerka jest w 8 miesiącu ciąży, ale w dalszym ciągu działa zawodowo. Ania idzie jak torpeda i cały czas zaskakuje nowymi projektami.

Anna Lewandowska szczerze o KORONAWIRUSIE: Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce…

Robert Lewandowski zarówno pierwszą jak i drugą ciążę żony potwierdził, po strzelonej bramce, gdy wykonał tzw. „cieszynkę” – i włożył piłkę pod koszulkę. 6 listopada para zdecydowała się podzielić radosną nowiną – Lewy po strzeleniu bramki w meczu FC Bayern Monachium z Olympiakos Pireus wykonał symboliczny gest. Fanów bardzo ucieszyła ta wiadomość i zaraz zaczęli spekulować czy 3 letnia Klara będzie miała brata a może siostrę.

Sami rodzice nie odnoszą się do plotek na temat płci dziecka, Ania odpisała na komentarz fanki, że dla niej najważniejsze jest zdrowie dzieciątka. W jednym z wywiadów Lewa przyznała, że druga ciąża była zarówno dla niej jak i Roberta zupełną niespodzianką.

Te gwiazdy są W CIĄŻY podczas epidemii koronawirusa. Jedna z nich jest zarażona!

Anna Lewandowska brzuch ciążowy

Spore emocje wśród fanów budzą publikowane na profilu Lewandowskiej zdjęcia brzuszka, które regularnie zamieszcza i pokazuje tym samym, jak zmienia się jej sylwetka. Ania zauważyła, że jej brzuszek wygląda inaczej, niż wtedy, gdy była w nim Klara. Trenerka przyznała, że w drugiej ciąży przytyła mniej niż w pierwszej.

View this post on Instagram

My dear Mums to be! I can finally announce that … from TODAY in my app you will find trainings just for you! @diet_training_by_ann ______ Dziś 11 dzień wyzwania #trainathome A dodatkowo … Moje drogie, PRZYSZŁE MAMY🤰🤰 nadszedł dzień, kiedy wreszcie mogę ogłosić, że… od TERAZ w mojej aplikacji znajdziecie treningi dedykowane właśnie Wam❗️📲 . Co nie znaczy, że pozostali nie mogą się ich podjąć. Jak najbardziej TAK!❗️Już piszę dlaczego 🤗 . 👉HEALTHY MOM BY ANN👈 to nic innego jak trening, składający się z podstawowych, bezpiecznych i spokojnych ćwiczeń o niskiej intensywności. Dlatego, zarówno przyszłe mamy jak i każdy, kto ma potrzebę delikatniejszego treningu już dziś może ich spróbować W SWOIM DOMU🏠🏢 Czas nie jest łatwy, niemniej, nad tymi treningami pracowałam od początku roku, także zapraszam do testowania .. wszystkich😍 —— #annalewandowska #healthymom #dietandtrainingbyann #trainingday #workout #8monthspregnant

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska książka o ciąży

Sporą popularność zyskały książki jak i plany treningowe Ani Lewandowskiej przygotowane z myślą o okresie ciąży. Gdy Klara skończyła rok, Ania wystartowała z nowym biznesem – blogiem Baby by Ann, na którym zamieszcza informacje na temat diety i ćwiczeń w ciąży, opieki nad dziećmi, a także wywiady ze znanymi mamami.

Ania w 2017 roku wydała książkę „Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy”, do napisana której zainspirowały ją słowa lekarza:

Nie wiem, co Pani je, ale niech koniecznie to Pani zapisuje – powiedział

A w październiku 2019 r. ukazała się jej druga książka poświęcona tematyce ciąży: Baby by Ann – gdzie trenerka skupiła się na temacie żywienia dzieci.

Lewa zapoczątkowywała również cykl warsztatów „Healthy Ciąża”, które doczekały się aż 6 edycji!

Anna Lewandowska ciąża, ćwiczenia

Lewa zarówno w pierwszej, jak i drugiej ciąży była do końca bardzo aktywna. Cały czas ćwiczyła i pokazywała swoje trening na Instagramie.

Pierwsze dziecko Lewandowskich, Klara urodziła się 4. maja 2017 roku. Rodzice zdecydowali, że nie będą pokazywać twarzy dziecka. Dzielą się zdjęciami córki, jednak na żadnym z nich nie widać wyraźnie jej buzi. Niedługo dziewczynka będzie mogła sprawdzić się w roli starszej siostry.

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę – ma na imię Laura

6 maja 2020 na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawiło się pierwsze zdjęcie z drugą córką, Laurą. W ten sposób rodzice poinformowali o tym, że Anna Lewandowska urodziła właśnie drugie dziecko.

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Znany jasnowidz zdradził, kiedy zakończy się epidemia spowodowana koronawirusem

Anna Lewandowska SMUCI SIĘ podczas kwarantanny? „Pękło we mnie”

Anna Lewandowska radzi, jak wzmocnić odporność. Fani DZIĘKUJĄ jej za ten post

Anna Lewandowska w eleganckiej, czarnej sukni pozuje na ściance.

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska w drugiej ciąży na początku ukrywała swój brzuszek.

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Anna Lewandowska promuje swoją książkę Baby by Ann

Anna Lewandowska. Fot.Forum/ Andrzej Hulimka