Anna Lewandowska (30 l.) jest niesamowicie pracowitą i dobrze zorganizowaną kobietą. Lewa pokazuje, że można spełniać się zawodowo będą jednocześnie mamą. Polska trenerka niewątpliwie zyskała status gwiazdy i eksperta w dziedzinie zdrowego trybu życia. Na swoim Instagramie zachęca Polki do dbania o siebie. Anna Lewandowska dzieli życie na dwa kraje. Stale podróżuje pomiędzy swoją ojczyzną a Niemcami, gdzie obecnie mieszka z rodziną.

Anna Lewandowska w skąpym kostiumie kąpielowym. Możecie zobaczyć jej TATUAŻ

Anna Lewandowska z rodziną na Oktoberfest

Oktoberfest jest hucznie obchodzony przez wszystkich mieszkańców, z tego też powodu rodzina Lewandowskich nie mogła odmówić sobie uczestnictwa w tym festiwalu. Po raz pierwszy małżeństwo postanowiło zabrać córkę Klarę. Robert podzielił się z fanami uroczym zdjęciem z małą córeczką. Na zdjęciu widzimy przystojnego piłkarza, który ubrany jest w kaszkiet i czerwoną koszulkę w kratę. Robert nie mógł ukryć uśmiechu, który pojawia się na jego twarzy, za każdym razem kiedy widzimy go w obecności córki.

Ania każdego roku ubiera na siebie bawarski strój ludowy by lepiej wczuć się w klimat festiwalu. W tym roku jednak Lewandowska postanowiła nie szaleć. Trenerka ubrała czarny gorset na biały półgolf bez rękawów. Na dół założyła czerwoną spódnicę przepasaną fartuszkiem, czarne kryjące rajstopy i botki utrzymane w folkowym stylu. Musimy przyznać, że całość prezentowała się nie przesadzenie i ładnie.

Oktoberfest, kiedy i gdzie odbywa się festiwal piwa ?

Jak co roku Ania Lewandowska postanowiła pochwalić się na Instagramie wyjątkową stylizacją na Oktoberfest. Robert Lewandowski, ze względu na swoje zobowiązania zawodowe mieszka w Monachium, przez co polska trenerka musi stale kursować pomiędzy państwami. Mając taką rodzinę, wydaje się, że to nie przeszkadza Ani.

Oktoberfest, czyli kultowe już święto piwa odbywa się od 21 września do 6 października 2019 r. Tradycja tego wysławionego festiwalu, który odbywa się w Monachium w Bawarii, sięga 1810 roku i każdego roku jest celem dla 6 milionów gości.

Podoba się Wam tegoroczna stylizacja Anny Lewandowskiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska ma dość grzywki? Zobaczcie, co zrobiła

Ile razy w tygodniu ćwiczy Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska w dwóch jesiennych stylizacjach. Fanki: chodząca inspiracja

Anna Lewandowska

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska z córką Klarą. Fot.Instagram

Anna Lewandowska

Piłkarz Robert Lewandowski z żoną Anną Lewandowską na romantycznej randce w portofino, Włochy. Fot.Forum/BACKGRID UK

Anna Lewandowska

Piłkarz Robert Lewandowski z żoną Anną Lewandowską na romantycznej randce w portofino, Włochy. Fot.Forum/BACKGRID UK

Anna Lewandowska

Chorzow, 11.10.2018. Mecz pilki noznej Ligi Narodow UEFA pomiedzy reprezentacjami Polski i Portugalii na Stadionie Slaskim; n/z Anna Lewandowska., Image: 428655070, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Forum

Robert Lewandoski

Robert Lewandowski z córką na corocznym Oktoberfeście. Fot.Instagram