O dwóch ciążach Anny Lewandowskiej było niezwykle głośno w mediach. Nie inaczej będzie, kiedy trenerka ogłosi, że znów spodziewa się dziecka. A jak niedawno przyznała, na pewno chce mieć więcej dzieci. Pytań o to, kiedy rodzina Anny i Roberta się powiększy nie brakuje. Niedługo po narodzinach Laury, drugiej córki pary, zaczęto zastanawiać się, kiedy dziewczynki będą mieć rodzeństwo.

Stylowa Anna Lewandowska randkuje z mężem. Jej buty kosztują MAJĄTEK

Anna Lewandowska z ciążowym brzuchem

Bardzo często z przodu zwykłe zdjęcie trenerki wywołuje masę spekulacji i w sieci krążą komentarze, że na pewno daną fotografią chciała przekazać radosną nowinę. Nowe zdjęcie Anny tylko wprawiło w osłupienie jej obserwatorów. Trenerka pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem, by przypomnieć, że wkrótce przeprowadzi warsztaty dla przyszłych mam.

Podzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem oraz odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące tego wyjątkowego czasu. Dziewczyny, ciąża to niezwykły czas, ale też ogromne wyzwanie. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja – to wszystko ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla zdrowia dziecka, ale też dla nas samych. Dbajcie o siebie! Ktoś niedługo będzie Was bardzo potrzebował – napisała.

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy zaskoczonych fanów Lewandowskiej.

  • Przez chwilę miałam zawał, że to aktualne.
  • Jesteś znowu w ciąży czy to stare zdjęcie?
  • Myślałem, że znowu jesteś w ciąży.
  • Stare zdjęcie?
  • Przez chwilę myślałam, że to Ty jesteś w ciąży – czytamy pod zdjęciem.

 


ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska pokazuje Klarę i potwierdza, że jest do niej podobna: „Moje lustrzane odbicie”

Robert Lewandowski w DDTVN. Powiedział, jaka jest PRYWATNIE Ania: „Jesteśmy przeciwnościami”