Anna Mucha (40 l.) postanowiła wykorzystać końcówkę wakacji i udała się na krótki wypoczynek, nad polskie morze. Aktorka opublikowała kilka zdjęć z plażowania i na jednym z nich pokazała więcej, niż zamierzała. Mucha przy okazji zdradziła, że urlop spędza z nowym partnerem, Jakubem Wonsem.

Anna Mucha w ostatnim czasie trochę przytyła i zrzuca nadprogramowe kilogramy: „Potwornie się skaszalociłam”

Anna Mucha spędza wakacje z nowym partnerem

Na początku marca zaczęły pojawiać się plotki, które mówiły, że Anna Mucha ponownie się zakochała. Aktorka zakończyła relację z Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki dzieci i mimo długiego stażu związku ich relacja nie przetrwała. W mediach zaczęto łączyć gwiazdkę z byłym partnerem, Kubą Wojewódzkim. Sami zainteresowani podtrzymywali te spekulacje, drażniąc się z fanami i publikując wspólne zdjęcia. Okazało się, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Anna Mucha awanturuje się w restauracji: „Nie używam tego g***a”

Aktorka związała się z aktorem, Jakubem Wonsem i od kiedy jest w nowym związku, nabrała wody w usta i nie chce tego komentować. Na jej Instagramie również nie pojawiają się romantyczne fotki – chociaż na najnowszym zdjęciu z wakacji nad morzem aktorka pokazała jeden szczegół, który świadczy o tym, że Kuba towarzyszył jej w podróży.

Ania trzyma dwa kieliszki do wina, co wskazuje na to, że nie jest tam sama. Dodatkowo wizerunek jej partnera odbił się w szkle, być może to znacznie więcej, niż aktorka chciała pokazać.

Wiemy, kim jest nowy partner Anny Muchy – tak jak ona jest aktorem

Wina, wina dajcie…! W ramach podróży dalekich i bliskich pozdrawiam znad polskiego morza i kieliszka nowozelandzkiego wina Sauvignon Blanc! Grunt to się odnaleźć, na mapie i w sytuacji – napisała aktorka.

Widać, że Ania odnalazła się idealnie. Nie tylko jest szczęśliwa, ale też znacznie wyszczuplała. Jakiś czas temu Mucha powiedziała, że na kwarantannie „potwornie się skaszalociła”. Aktorka postanowiła zacząć racjonalnie się odżywiać i już widać pierwsze efekty. Mucha nie bez powodu uznawana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd w polskim show-biznesie.

Jak ona FAŁSZOWAŁA! 12 lat temu Anna Mucha wystąpiła w Jak oni śpiewają i DAŁA CZADU (ZDJĘCIA+VIDEO)

Fani w komentarzach zwrócili uwagę na szczupłe nogi aktorki. Ania zapozowała na kocu w tropikalne wzory i do tego założyła podobny kombinezon. Zadbała o wakacyjny kapelusz i ciemne okulary przeciwsłoneczne. Internauci pisali, że kamuflaż Muchy świetnie się prezentuje.

Super nogi.

Pięknie.

Nogi…cud.

Tak to można żyć.

Fajna Babeczka z Ciebie – czytamy pod zdjęciem.

Myślicie, że aktorka tym zdjęciem pokazała więcej, niż zamierzała?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak mieszka Anna Mucha – jest się czym pochwalić

Anna Mucha pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży: „Ty nawet z dużym brzuchem jesteś hot”

Anna Mucha „świeci cyckami” na Instagramie

Anna Mucha pokazała partnera na wakacjach.

Anna Mucha, fot.Instagram/taannamucha.

Anna Mucha na plaży w Polsce.

Anna Mucha, fot.Instagram/taannamucha.

Anna Mucha spędza wakacje z nowym partnerem.

Anna Mucha, fot.Instagram/taannamucha.