Jeszcze kilkanaście lat temu gwiazdy nie chwaliły się tym, że poddały się operacji powiększania piersi. Dziś sztuczne piersi na nikim nie robią wrażenia, a influencerzy chętnie zdają relacje w mediach społecznościowych z operacji jak na przykład Young Leosia, czy Wersow.

Young Leosia i dziewczyna Żabsona POWIĘKSZYŁY sobie piersi!

Anna Mucha w klinice medycyny estetycznej

Maja Bohosiewicz, kiedy kilka lat temu zdecydowała się na powiększenie piersi, nie chwaliła się tym publicznie. Teraz wprost powiedział, że jej piersi kosztowały 20 tys. złotych.

Maja Bohosiewicz chwali się ZROBIONYM biustem. Zdradza, ile kosztowały!

Anna Mucha kilka dni później udała się niespodziewanie do kliniki medycyny estetycznej, skąd też zdała relacje na Instagramie. Tam też przypomniał jej się wpis Bohosiewicz na temat swoich piersi:

Maja Bohosiewicz otwartym tekstem zaczęła mówić o tym, że sobie zrobiła biust. Super, że ktoś tak otwarcie o tym opowiada – powiedziała na Instagramie Mucha.

Aktorka chwilę później zaczęła pokazywac fanom na InstaStory kolekcję implantów różnej wielkości i kształtu rozłożonych na stole. Ania była nimi zachwycona, porównując je do piłek antystresowych:

Są tutaj różnego rodzaju formy silikonowe. Takie mniejsze, większe. Leża i można sobie pomacać. To takie antystresowe kulki powiedziałabym – tłumaczy Mucha.

Anna Mucha ROZGRZAŁA fanów swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym!

Po wyjściu z kliniki z pewnością dostała mnóstwo zapytań, czy planuje operację plastyczną piersi. Zapewniła, że nie planuje zmian w swoim ciele:

Nie, nie, spokojnie! Mój biust ma 25 lat i jest mi z nim do twarzy, czyli doskonale. Nie planuję go zmieniać – zapewniła.

A więc po co Anna Mucha udała się do kliniki medycyny estetycznej?

 

Anna Mucha Fot. Podlewski/AKPA

Maja Bohosiewicz w seksownej stylziacji na imprezie branżowej.

Maja Bohosiewicz, fot. Podlewski/AKPA.