Anna Mucha (40 l.) zazwyczaj publikuje na Instagramie zdjęcia samej siebie. Mucha bardzo rzadko wypowiada się w mediach na temat swojego życia prywatnego. Aktorka chroni swoją prywatność, jak i dzieci i nie pokazuje ich twarzy w mediach. Mucha długo ukrywała, że rozstała się z Marcelem Sorą, ale plotkuje się – że aktorka już się z kimś spotyka. Podobno związała się z Jakubem Wonsem, który również jest aktorem. Teraz dla odmiany Ania postanowiła pokazać na profilu, jak mieszka a fanów zachwyciły jej wnętrza.

Anna Mucha awanturuje się w restauracji: „Nie używam tego g***a”

Anna Mucha pokazała gustownie urządzony salon

Anna Mucha słynie z ostrego języka i publikowania na Instagramie odważnych zdjęć. Aktorka może pochwalić się kobiecą sylwetką a jej wdzięki od lat intrygują fanów. Bez wątpienia Mucha to zadbana i elegancka kobieta. Zresztą tak jak jej mieszkanie.

Naga kobieta w pościeli na Instagramie Kuby Wojewódzkiego: fani zgadują, że to Anna Mucha

Ania do tej pory nie pokazywała na Instagramie swoich wnętrz, co jest zrozumiałe. Każdy traktuje swój dom jak prywatną przestrzeń, gdzie może odpocząć i zrelaksować się i niekoniecznie chce pokazywać swoje kąty w mediach. To, jak mieszkają gwiazdy budzi spore zainteresowanie. Ania postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała swój salon.

Anna Mucha jest znowu zakochana!

Aktorka postawiła na elegancko urządzone wnętrze, w którym królują kontrasty. Wybrała ciemne, niemalże czarne meble, które połączyła z jasnymi ścianami. W salonie króluje drewniany parkiet w jodełkę.

Ania w salonie ma również masywne, białe drzwi zdobione sztukaterią. W pomieszczeniu znajdują się również kwiaty, które nadają przytulności. Największą uwagę przykuwa okrągły stolik kawowy, wykonany z różnego rodzaju drewna. Ania zapozowała na środku pomieszczenia, jak królowa na tronie (w tym przypadku na wygodnym, jasno zielonym fotelu).

Fani zachwycali się wyglądem aktorki, ale nie zabrakło przychylnych komentarzy na temat jej salonu. Internauci uważają, że Ania ma gustownie urządzony salon.

Podoba się Wam te pomieszczenie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha „świeci cyckami” na Instagramie

Anna Mucha pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży: „Ty nawet z dużym brzuchem jesteś hot”

Anna Mucha o „Dance Dance Dance”: Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać