Anna Mucha rozpoczęła swoją karierę w 1999 roku, gdy zadebiutowała w „Korczaku” Andrzeja Wajdy. Następnie w latach 90. zagrała w kilku polskich filmach i serialach oraz na deskach teatru. Rozpoznawalność dała jej przede wszystkim rola Magdy Marszałek z „M jak Miłość”. Anna uczestniczyła również w programie „Jak oni śpiewają?” i wygrała w jednej z edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Anna Mucha nabrała cały internet. Posypały się gratulacje!

Mucha nie ograniczyła się tylko do kariery aktorskiego – w międzyczasie rozwijała bloga parentingowego Mamadu.pl, wzięła udział w licznych kampaniach reklamowych, była ambasadorką Oriflame i marki Mercedes. W 2009 roku pojawiła się na okładce „Playboya”, a w 2015 roku zadebiutowała jako pisarka ze swoją książką „Toskania, że mucha nie siada”. Od niedawna Anna Mucha próbuje swoich sił również jako producentka teatralna. Szeroko aktywna w mediach, jest znana z ciętego języka i kontrowersyjnych wypowiedzi.

Anna Mucha uderza w ZAROBKI młodszych aktorek!

Anna Mucha padła ofiarą oszustwa. Bezprawnie wykorzystano jej wizerunek

Teraz gwiazda pożaliła się fanom na to, co ją spotkało. Okazuje się, że aktorka padła ofiarą oszustwa i nielegalnego wykorzystania jej wizerunku oraz rozpowszechniania go w postaci kontrowersyjnych treści internetowych – po sieci zaczęły krążyć fejkowe artykuły, w których Anna Mucha m.in zachwala suplementy diety na odchudzanie, jest oskarżona o czyn, który miał być końcem jej kariery, a nawet jest… pobita! Oszuści poszli jednak o krok dalej i nie ograniczyli się jedynie do nieprzyjemnych artykułów. Aktorka pokazała zdjęcia, które zostały dołączone do artykułów, na których jest aresztowana lub pobita z zakrwawioną twarzą. Gwiazda zaapelowała z prośbą o pomoc w wykryciu sprawców oraz zgłaszanie całej sytuacji do administracji portalu, na którym trafi się na fałszywy artykuł:

Odzywam się do Was lekko wku***ona, ponieważ ostatnio na Facebooku i w internecie jest jakiś zalew fake’owych wiadomości z użyciem mojego wizerunku. To wszystko to jest fake. Część jest zrobiona w sposób absurdalny (…) z daleka widać, że to nie ma ze mną nic wspólnego. (…) Nie reklamuję żadnych suplementów, żadnych cudownych środków na odchudzanie, żadnych świetnych inwestycji biznesowych. Nie robię takich rzeczy, to jest kradzież mojego wizerunku. To jest absolutne pogwałcenie moich praw. To nawet nie jest sztuczna inteligencja. To jest coś obrzydliwego. Jestem kompletnie przed tym bezbronna. Mogę tylko was prosić i uprzedzać, żebyście nie klikali w żadne linki. (…) Mój wizerunek, moja twarz są obrzydliwie wykorzystywane. Ja na to nie pozwolę! Pomimo tego, że być może niektórzy mogliby mieć tego typu fantazje — nigdy nie zostałam aresztowana – zakończyła apel.

IG: taannamucha

Anna Mucha dostała zakaz wjazdu do USA!

pasekkozak

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Grzegorz Wons, Jakub Wons, Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Mucha, Jakub Wons, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Mucha, Grzegorz Wons, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha ROZGRZAŁA fanów swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym!

fot. Instagram: taannamucha