Anna Mucha (40 l.) postanowiła wyjechać z Warszawy na krótki urlop. Aktorka, jak i większość osób w tym roku urlop spędza w Polsce. Nie jest tajemnicą, ze Mucha lubi dobrze podjeść – w końcu wydała książkę kucharską. Ania po drodze zajechała do jednej z restauracji, gdzie podawano świeże ryby. Pojawiła się jedna rzecz, która ją rozwścieczyła. Co się stało?

Anna Mucha „świeci cyckami” na Instagramie

Anna Mucha wpadła w szał w restauracji

Anna Mucha od lat jest określana jako jedna z najseksowniejszych aktorek w polskim show-biznesie. Mucha słynie również ze swojego ciętego języka, przez co wiele razy miała problemy. Jednak Ania jest osobą bezpośrednią i mówi to, co ma na myśli. Tak było i tym razem, gdy aktorka zajechała do jednej z restauracji na obiad. Gwiazda szykowała się na miły posiłek, jednak sielankową atmosferę popsuł jeden szczegół – Anię rozzłościła sałatka!

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Dawaj te kudły! (WIDEO)

Aktorka zachwycała się rybą – jednak sałatka doprowadziła ją do szału. Okazało się, że w restauracji gdzie jadła surówki podawano w plastikowym opakowaniu. To rozjuszyło Muchę, która stara się ograniczać używanie plastiku i żyć w duchu zero waste.

Jem go na aluminiowej tacce, plastikowymi sztućcami, z plastikowym kubkiem… I nawet kur**, surówkę mi podali w plastiku! – powiedziała Ania na InstaStory.

Anna Mucha zajada się rybą na wakacjach.

Anna Mucha zajada się rybą na wakacjach. Fot.Instagram/taannamucha.

Anna Mucha interweniuje w restauracji

Mucha postanowiła zainterweniować i zaczęła szukać właściciela tego przybytku. Anię zdenerwowała aż tak duża ilość plastiku i zdecydowała, że musi uświadomić właściciela, że ten może serwować posiłki w inny sposób.

Nie używam tego g***a – powiedziała Mucha właścicielowi restauracji mając na myśli plastikową zastawę.

Anna Mucha awanturuje się w restauracji.

Anna Mucha awanturuje się w restauracji. Fot.Instagram/taannamucha.

Aktorka nagrywając wszystko na InstaStory wymusiła na właścicielu obietnicę, by ten zaprzestał używania plastikowych sztućców.  Mężczyzna odparł, że liczą się dla niego koszty, dlatego używał do tej pory plastiku. Mucha przekonywała go, że warto zainwestować np. w  papierową, bądź drewnianą zastawę.

Jak myślicie, Ania dobrze zrobiła, że zainterweniowała.

Rozumiemy jakie kierowały nią motywy. Myślicie, że sprawdziłaby się w roli restauratorki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha o „Dance Dance Dance”: Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać

Anna Mucha pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży: „Ty nawet z dużym brzuchem jesteś hot”

Anna Mucha jest znowu zakochana!

Anna Mucha pozuje z bukietem kwiatów.

Anna Mucha, fot. Baranowski/AKPA.

Elegancka Anna Mucha na ściance.

Anna Mucha, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Anna Mucha przyłapana przez fotoreporterów.

Anna Mucha, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.