Anna Mucha (40 l.) w najnowszym wywiadzie zdradziła, że kwarantanna odbiła się na jej figurze. Nie jest tajemnicą, że aktorka lubi dobrze zjeść a gdy miała wolne, to nie żałowała sobie tej przyjemności. Teraz Mucha postanowiła zrzucić nadprogramowe kilogramy, tym bardziej – że właśnie przygotowuje się do nowej roli. Anna zdradziła, jak wygląda jej dieta i co robi, by mieć szczupłą figurę. Jesteście ciekawi?

Tak mieszka Anna Mucha – jest się czym pochwalić

Anna Mucha opowiedziała o swojej diecie

Anna Mucha od lat nie schodzi ze świecznika i cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mediów. Aktorka niedawno zakończyła swoją relację z Marcelem Sorą. Teraz spotyka się z kolegą po fachu – Jakubem Wonsem.

Wiemy, kim jest nowy partner Anny Muchy – tak jak ona jest aktorem

Okazuje się, że aktorka wystąpi w najnowszej – 4 części kultowej już komedii, „Kogel Mogel”. Ania zaczęła przygotowywać się do roli. Postanowiła zacząć od zdrowego odżywiania.

Kogel Mogel POWRACA! Ruszyły zdjęcia do kolejnej części kultowej komedii

W wywiadzie dla „Flesza” aktorka zdradziła, że w czasie domowej kwarantanny nabrała kilka nadprogramowych kilogramów, które teraz musi zrzucić.

Nie ma co ukrywać, kwarantannę przeżyłam hedonistycznie. Jak wiadomo, lubię dobrze zjeść, więc to była rozkosz dla podniebienia. A że nigdzie nie wychodziłam, moja aktywność ograniczała się do poruszania między salonem, kuchnią, sypialnią a łazienką. Co tu dużo mówić, potwornie się skaszalociłam, więc teraz muszę nad sobą popracować – powiedziała Ania.

Przy okazji Mucha opublikowała nową fotkę na Instagrama i widać, że ostro zabrała się do pracy.

Moje miasto, a w nim … – napisała tajemniczo Mucha.

Na zdjęciu z sesji widzimy aktorkę, która pozuje w centrum miasta. Ania ma na sobie beżowy, koronkowy stanik, na który zarzuciła pasującą kolorystycznie marynarkę. Mucha pokazała się w perfekcyjnie ułożonych włosach i w podkreślającym urodę makijażu.

Dieta Anny Muchy – jak wygląda?

Ania od zawsze mogła pochwalić się kobiecą sylwetką. W końcu uznawana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Mucha opowiedziała, jak wygląda jej racjonalne odchudzanie i zdradziła, że rygorystyczna dieta i ciężkie treningi do niej nie przemawiają.

Ludzie już widzą pierwsze efekty, komplementują, a to mnie nakręca i motywuje, by się nie poddawać. Ale jestem w tym odchudzaniu rozsądna. Praca wymusza na mnie dyscyplinę, lecz nie będę się katować. Rygorystyczna dieta i katorżnicze ćwiczenia nie są dla mnie – powiedziała.

A Wy, widzicie pierwsze efekty zdrowego odżywiania u Muchy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha awanturuje się w restauracji: „Nie używam tego g***a”

Anna Mucha pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży: „Ty nawet z dużym brzuchem jesteś hot”

Anna Mucha „świeci cyckami” na Instagramie

Anna Mucha pozuje z kwiatami.

Anna Mucha, fot. Baranowski/AKPA.

Seksowna Anna Mucha pozuje na ściance.

Anna Mucha, fot. Podlewski/AKPA.

Anna Mucha w eleganckiej kreacji na imprezie branżowej.

Anna Mucha, fot. Podlewski/AKPA.