W maju Anna Wendzikowska zdradziła, że zakończyła związek z Janem Bazylem. To kolejne rozstanie pary. Bazyl i Wendzikowska na kilka miesięcy rozstali się po tym, jak na świat przyszła ich córka Tosia. To drugie dziecko dziennikarki, która jest też matką Kornelii, której doczekała się z Patrykiem Ignaczakiem. Dziennikarka przyznała, że jest jej teraz ciężko, bo bardzo kochała partnera, ale jak dodała, stara się z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Anna Wendzikowska pokazała jak NAPRAWDĘ wygląda jej figura: „Mam wielki tyłek i krótkie nogi”

Anna Wendzikowska o wychowywaniu córek

Od rozstania minęło kilka miesięcy. Jak teraz wygląda życie dziennikarki, która ma pod opieką dwie córki? W rozmowie z „Fleszem” przyznała, że rozstanie było dla niej lekcją.

Nie mam poczucia misji, nie chcę niczego odczarowywać. Zostałam nauczona, żeby żyć tak, jak chcę, i nie przejmować się opiniami. Rozstanie było cenną lekcją życia w pojedynkę, bycia samowystarczalną – i emocjonalnie, i logistycznie czy finansowo – wyznała Wendzikowska.

Anna Wendzikowska SKRYTYKOWANA za strój, który założyła przy dzieciach: NIESMACZNE

Dziennikarka przyznała, że stara się być samodzielna, jednak są momenty, kiedy potrzebuje pomocy i nie boi się o nią poprosić. Często pomaga jej tata, albo niania. Wendzikowska dodała też, że choć to ona na co dzień zajmuje się Antoniną i Kornelią, to ich ojcowie są obecni w życiu dziewczynek.

Stworzyliśmy sobie nasz patchworkowy układ i każdy się w nim odnajduje. (…) Staram się być [samodzielna – przyp.red.], ale jeśli nie umiem czegoś zrobić, proszę o pomoc mojego tatę, który mieszka niedaleko, albo Janka, tatę Tosi. No i oczywiście pomaga mi niania. Jestem zadaniowa, gdy mam coś do zrobienia, robię to. Nie zastanawiam się, czy to łatwe, czy trudne, czy sprawiedliwe, że muszę to robić sama. Nie żyję w poczuciu krzywdy. Wiem, że miejsce, w którym się znajduję, to wynik mojego działania. Co oznacza też, że mogę się znaleźć w każdym miejscu, i to daje nieprawdopodobną siłę – wyjaśniła.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Wendzikowska odpowiada na krytykę byłego partnera. „Proszę mnie nie żałować”

Anna Wendzikowska ma sentyment do Grecji. Kojarzy jej się z pierwszym MĘŻEM

Anna Wendzikowska na ściance

Anna Wendzikowska/fot. AKPA

Anna Wendzikowska na ściance

Anna Wendzikowska/fot. AKPA

Anna Wendzikowska na ściance

Anna Wendzikowska/fot. AKPA

Anna Wendzikowska na ściance

Anna Wendzikowska/fot. AKPA