Afera z Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim trwa w najlepsze. Choć początkowo poszło o chrzest małego Vincenta, już teraz zaczynają być wywlekane wszystkie sprawy z ich małżeństwa i hucznego rozstania, a na jaw wychodzi coraz więcej zarówno faktów jak i kolejnych oskarżeń.

Do dotychczasowej dyskusji zdążyli się już włączyć nie tylko główni zainteresowani swoim małżeństwem, ale również dalsza i bliższa rodzina – głos w sprawie zabrali m.in ojciec Dariusz Opozda, mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska, brat Jan Królikowski, jego partnerka Joanna Jarmołowicz i jej matka.

Matka żony brata Antka Królikowskiego komentuje aferę z Joanną Opozdą! Po czyjej jest stronie?

Antek Królikowski oskarża Joannę Opozdę o manipulowanie faktami i zabranie oszczędności z ich wspólnego konta

Teraz pałeczkę przejął Antek, który postanowił zakończyć aferę swoimi wyjaśnieniami. Czy jednak to na pewno koniec…? Raczej dolewanie oliwy do ognia, ponieważ aktor właśnie oskarżył Opozdę o nie tylko o manipulowanie faktami i opinią publiczną, ale również…zabranie wszystkich oszczędności z ich wspólnego konta, które jak twierdzi „wpływały głównie od niego”:

Dzień dobry, najwyższy czas, żebym również ja zabrał głos w sprawie, która dotyczy mnie i mojej rodziny – zaczyna Antoni. Nie mogę pozwolić na to, żeby moim bliskim dostawało się za to, że matka mojego dziecka nie może pogodzić się z naszym rozstaniem. Musicie wiedzieć, że nie wszystko, co usłyszeliście ze strony Asi było prawdą, lecz manipulacją, której ja sam poddawany byłem przez te kilka miesięcy nieudanego małżeństwa, które w pełni świadomie zamierzam zakończyć, bo nie umiem aż tak dobrze udawać szczęścia. Jak pewnie wiecie, czekam na sprawę rozwodową. Do tego czasu nie zamierzałem naprawdę poruszać kwestii związanych z moją jeszcze żoną, ale zostałem przez nią zmuszony i nie mogę dłużej milczeć. Joanna mija się z prawdą, mówiąc, że nie płacę alimentów, urządza prowokacje, manipule opinią publiczną i próbuje zniszczyć mnie i moich bliskich, więc muszę reagować. Tym bardziej, że doskonale znam mechanizmy, jakimi posługuje się matka mojego dziecka w medialnych sporach i wiem, że jest zdolna do wszystkiego, co zresztą udowodniała już niejednokrotnie. Mam tego dość. Nigdy nie zamierzałem uchylać się od odpowiedzialności za syna. Ludzie się rozstają i to zawsze jest trudne, szczególnie gdy w tym wszystkim jest dziecko, ale nikt nie powinien dostawać rykoszetem za błędy rodziców i będę robił wszystko, żeby Vini sam mógł kiedyś decydować o swoim losie i być szczęśliwym dzieciakiem, a kiedyś człowiekiem. Boli mnie, że Joanna dopuszcza się tych wszystkich pomówień o alimentach, podczas gdy sama przelała sobie z naszego wspólnego konta wszystkie oszczędności w znacznej kwocie, które wpływały głównie ode mnie, a wypływały jedynie na jej konto. Wiem jednak, że dzięki temu mój synek może rozwijać się w pierwszych miesiącach życia w naprawdę dobrych warunkach.

Wyjaśnił również kwestię alimentów oraz zdradził, że mimo tęsknoty za synkiem jest obecnie szczęśliwy na „nowej drodze życia” (jak można się domyślać z Izabelą):

Widuję Vincenta dużo rzadziej niż bym chciał, ale wierzę, że to się zmieni, bo bardzo chcę uczestniczyć w jego życiu, w końcu jestem jego ojcem. Zawsze będę jego ojcem. Po tym, jak komornik zabezpieczył pięciocyfrową kwotę proponowanych przez stronę Asi alimentów, mam zablokowane wszystkie konta, więc o finanse matka mojego syna nie powinna się obawiać, tym bardziej, że, z tego co widzę, całkiem nieźle radzi sobie z reklamowaniem wszystkiego na swoim Instagramie, no ale wiadomo, jak to jest. Ja wybieram prawdziwe życie, dlatego zacząłem nowe. Jestem lekko zmęczony, tęsknię za synkiem, ale mimo wszystko jestem szczęśliwy. Wiem, że tym razem podjąłem dobre decyzje i że to początek zupełnie nowej, dobrej drogi. Może z czasem się przekonacie.

Na koniec zwrócił się do „wszystkich ojców z problemami”, by zawalczyli o siebie oraz zaapelował do Opozdy, by nie wywlekać więcej brudów na forum publiczne:

Trzymajcie się wszyscy w zdrowiu, pozdrawiam też wszystkich ojców z problemami. Pamiętajcie – nigdy nie jest za późno, żeby zawalczyć o swoje dziecko i o siebie. Przepraszam za to, że nasze prywatne sprawy znowu są publicznie roztrząsane. Ale to jedyna metoda, żeby trafić do matki mojego dziecka. Asiu, proszę, załatwmy to już między sobą i w sądzie. Dobrze?

Co wy na to?

Antek Królikowski oskarża Joannę Opozdę o manipulowanie faktami i zabranie oszczędności z ich wspólnego konta

IG: antek.krolikowski

Antek Królikowski oskarża Joannę Opozdę o manipulowanie faktami i zabranie oszczędności z ich wspólnego konta

IG: antek.krolikowski

Antek Królikowski oskarża Joannę Opozdę o manipulowanie faktami i zabranie oszczędności z ich wspólnego konta

IG: antek.krolikowski

Sonda

poll-violet

Którą z nich śledziliście, a być może nadal śledzicie z zapartym tchem i popcornem?

1
Matka Joanny Jarmołowicz komentuje aferę z Joanną Opozdą, Vincentem i Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda vs. Antek Królikowski i spółka

2

Sebastian Fabijański & Maffashion & Rafalala