Barbara Kurdej-Szatan jest mamą dwóch pociech: 9-letniej Hani i 7-miesięcznego Henia. Ostatnio zdradziła, że po urodzeniu syna, nie zatrudniła opiekunki, a od męża też nie ma pomocy, bo wyjechał na trzy miesiące do Łodzi, na próby do musicalu „Pretty Woman”.

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing – zdradziła gwiazda. 

Barbara Kurdej-Szatan pół roku po porodzie

Barbara Kurdej-Szatan grzmi po aferze z afrykańskimi dziećmi. „No i co z tego, że oznaczyłam? Oznaczenie to nie zawsze reklamy”

Barbara Kurdej-Szatan dzisiaj pochwaliła się sylwetką ponad pół roku po porodzie. Pokazała dwa zdjęcia, na których jest w zaawansowanej ciąży i obecnie, a co najlepsze ma na sobie tę samą bluzkę. Aktorka przyznaje, że jest zaskoczona, jak bardzo ciało może zdziałać cuda:

Kobiety – mamy tę MOC, to właściwie niesamowite jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy… Była Fiona, nie ma Fiony – śmieje się Basia.

Barbara Kurdej-Szatan z tatuażami na ramieniu.

Barbara Kurdej-Szatan z tatuażami na ramieniu. Fot.Instagram/kurdejszatan.

Basia Kurdej-Szatan z mężem, gdy była w ciąży

Basia Kurdej-Szatan z mężem, gdy była w ciąży fot. Niemiec/AKPA

Barbara Kurdej Szatan w białej stylizacji.

Barbara Kurdej Szatan w białej stylizacji fot. Gałązka/AKPA.

Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan. Fot. Kurnikowski/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan cieszy się zimą. Fani dopytują o TEN szczegół