Barbara Kurdej-Szatan wróciła już z wakacji na Zanzibarze, które nieoczekiwanie stały się tematem numer jeden wszystkich portali traktujących o życiu gwiazd. Aktorka znana z „M jak miłość” oraz reklam sieci telefonii komórkowej wywołała poruszenie internautów, pozując do zdjęcia z przypadkowymi, afrykańskimi dziećmi spotkanymi na plaży. Smaczku całej sprawie dodawał fakt, że gwiazda oznaczyła producenta luksusowego wózka, choć jak sama twierdziła, nie była to opłacona reklama.

Barbara Kurdej-Szatan grzmi po aferze z afrykańskimi dziećmi. „No i co z tego, że oznaczyłam? Oznaczenie to nie zawsze reklamy”

Barbara Kurdej-Szatan – Instagram

Choć celebrytka powróciła do kraju, gdzie powitała ją mroźna pogoda, to atmosfera nadal jest gorąca. Barbara Kurdej-Szatan postanowiła skorzystać ze śnieżnej aury i wybrała się na sanki. Zdjęcie z polany przykrytej białym puchem wzbudziło konsternację wśród obserwatorów aktorki.

Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja na temat konieczności odbycia kwarantanny przez gwiazdę, która powróciła z zagranicznej podróży.

Barbara Kurdej-Szatan walczy z hejtem. „Pocałujcie się w d*pę”

  • Czy nie powinnaś być na 10 dniowej kwarantannie?
  • A nie powinna Pani być na kwarantannie po powrocie z Zanzibaru?
  • No właśnie co z kwarantanna? Moja kuzynka właśnie wróciła z Zanzibaru i ma 10 dniowa kwarantannę.

Tym razem Barbara Kurdej-Szatan nie wdała się w dyskusję z dociekliwymi fanami. Istnieją przynajmniej dwa powodu, dla których aktorka nie musi poddawać się kwarantannie.

Po pierwsze Barbara Kurdej-Szatan przeszła zakażenie koronawirusem, co sprawia, że jest zwolniona z 0bowiązku odbywania kwarantanny po powrocie z zagranicy.

Obowiązkowa kwarantanna nie dotyczy osób, które zakończyły hospitalizację, odbywanie izolacji lub izolacji w warunkach domowych, z powodu stwierdzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2, a także osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 – możemy przeczytać na rządowej stronie.

Po drugie pasażerowie statków powietrznych, którzy przekraczają granicę Polski, przylatując z kraju nieobjętego zakazem lotów, nie są zobowiązani do odbywania kwarantanny. Ruch lotniczy na trasie Polska – Zanzibar odbywa się normalnie, więc powrót z rajskiej wyspy nie nakłada na podróżnych obowiązku izolacji.

Wszystko wskazuje więc na to, że tym razem fani aktorki nie mają racji.

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan/fot. Instagram/kurdejszatan

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na telekamerach

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na imprezie

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA