We wrześniu rodzina Barbary Kurdej-Szatan powiększyła się. Celebrytka powitała na świecie swoje drugie dziecko, syna – Henia. W ciąży oczywiście zmieniło się jej ciało, jednak Barbara powoli wraca do formy sprzed ciąży. Już widzi pierwsze efekty.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała WYPASIONY wózek Henia. Taki sam ma inna gwiazda: „Świetna fura”

Barbara Kurdej-Szatan wraca do formy

Zaledwie kilka dni po porodzie aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie i napisała, że „przestaje być spuchniętą Fioną”. Czas mija, a ona widzi kolejne efekty i uważa, że w utracie kilogramów, których przybyło jej w czasie ciąży, pomaga karmienie piersią.

Nie jest źle. Czuję się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że po prostu matki karmiące łatwiej dochodzą do siebie po ciąży. I rzeczywiście teraz tak jest, że ja już wchodzę we wszystkie moje spodnie, nawet mogę się dopiąć. Z mlekiem mi wychodzą te zbędne kilogramy, pewnie jak przestanę karmić to mi wszystko wróci ! – wyznała w rozmowie z Party.pl.

Celebrytka dodała, że na razie nie ćwiczy, by wrócić do dawnej sylwetki, jednak ma w planach zacząć wkrótce treningi, bo uważa, że to już dobry moment.

Myślę, że już powinnam zacząć. Już minęły dwa miesiące i zdecydowanie to jest ten czas – dodała.

ZOBACZ TEŻ:

Barbara Kurdej-Szatan o badaniach w ciąży. „Wynik był po dwóch tygodniach”

Tak wygląda KUCHNIA Basi Kurdej-Szatan. W nowym mieszkaniu będzie podobna?

Spacer Barbary Kurdej-Szatan z rodziną

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan/fot. AFPS

Barbara Kurdej-Szatan z mężem w objęciach

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan/fot. AKPA