Nie milkną echa ostatniej afery wywołanej przez emocjonalny, instagramowy wpis Barbary Kurdej-Szatan o jej stosunku do polskiej straży granicznej i napiętej sytuacji migrantów na polsko-białoruskiej granicy.

Basia Kurdej-Szatan w ostrych słowach komentuje sytuację w Polsce. Sieć komórkowa odcina się od jej słów

Barbara Kurdej-Szatan ukarana za emocjonalny wpis na Instagramie

Chociaż wpis został już usunięty, a aktorka i jej menager wydali stosowne oświadczenia z przeprosinami, tym razem nie skończyło się na przymknięciu oka i machnięciu ręką. Jak się okazuje, również (a może w szczególności) celebryci powinni uważać na to, co publikują w internecie, ponieważ bycie sławnym nie zwalnia z poniesienia konsekwencji swoich czynów.

Jakie plany na przyszłość ma Basia Kurdej-Szatan? Poznaj stanowisko menadżera gwiazdy

 

Zaraz po wybuchu afery, Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej. Jak się jednak okazało, nie był to koniec problemów aktorki, a czubek góry lodowej – kilka dni po feralnym wpisie Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona przez Jacka Kurskiego z TVP i serialu „M jak miłość”.

Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP. Wydała kolejne przeprosiny!

Oni stracili pracę przez Barbarę Kurdej-Szatan

Jak donosi Pudelek, nie tylko Kurdej-Szatan poniosła konsekwencję wywołanej przez swój wpis afery – na planie „M jak miłość” nie pojawi się również Sławek Uniatowski, który był serialowym partnerem aktorki:

Sławek już wcześniej ciągle wydzwaniał do produkcji i pytał zaniepokojony, kiedy wróci na plan. Nie grał już od kilku miesięcy, bo w kalendarzówce nie było jego serialowej dziewczyny, którą grała Kurdej-Szatan – czytamy na Pudelku

A co w przypadku polsatowskiego serialu „W rytmie serca”, w którym Barbara grała główną rolę żeńską? Serial został przerwany, gdy aktorka zaszła w ciążę, jednak po ostatnich wydarzeniach nie zostanie wznowiony, a to z kolei oznacza, że pracę stracił też Mateusz Damięcki. Źródła donoszą, że obaj aktorzy mają żal do koleżanki o „niewyparzony język”.

Zapytaliśmy Barbarę Kurdej-Szatan o komentarz w tej sprawie, jednak na ten moment nie dostaliśmy odpowiedzi.

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Barbara Kurdej Szatan w białej stylizacji.

Barbara Kurdej Szatan w białej stylizacji fot. Gałązka/AKPA.

Barbara Kurdej-Szatan z tatuażami na ramieniu.

Barbara Kurdej-Szatan. Fot.Instagram/kurdejszatan.