Barbara Kurdej-Szatan doczekała się dwójki dzieci ze swoim mężem Rafałem: 10-letnie już Hanny i małego Henia, którego para powitała na świecie w 2020 roku. Jak jednak wiadomo, „dzieci tak szybko rosną” – teraz mały Henio obchodził swoje 2. urodziny, a Basia z tej okazji opublikowała serię relacji z imprezy.

Barbara Kurdej-Szatan W KOŃCU pokazała swój NOWY APARTAMENT w centrum Warszawy!

Barbara Kurdej-Szatan relacjonuje urodziny synka

Kurdej-Szatan udostępniła na Instagramie serię fotek z domowej imprezy, na której razem z bliskimi świętowała drugie urodziny synka. Mama spełniła też marzenie dwulatka – jednym z prezentów był jego pierwszy, dziecięcy mercedes!

IG: kurdejszatan

Na tym jednak się nie skończyło, ponieważ na chłopca czekał również pyszny i uroczy tort, a mieszkanie ozdobiły białe i błękitne balony. W poście dumna mama napisała:

Bunt dwulatka oficjalnie rozpoczęty. Mój mały amorek dopiero co się urodził, a już biega taki rozbrajający kochany dowcipasek. Dobrze, że w czasach przeziębień i chłodniejszych dni, mamy takie możliwości techniczne spędzania wspólnego czasu! Rodzinne dni są wyjątkowe i ogromnie ważne.

IG: kurdejszatan

IG: kurdejszatan

IG: kurdejszatan

IG: kurdejszatan

Jednocześnie fotki pozwoliły nam zajrzeć do nowego mieszkania Basi. Apartament z widokiem na panoramę Warszawy ma w środku dużą, miodową kanapę oraz designerski, drewniany stolik.

IG: kurdejszatan

pasekkozak