Jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan poinformowała fanów, że planuje opuścić sielskie życie w domku jednorodzinnym pod Warszawą na rzecz mieszkania w samym centrum. Gwiazda „M jak miłość” kupiła 170-metrowy, dwupoziomowy apartament na warszawskiej Woli za około 2,5 miliona złotych, z przynależącym do mieszkania ogromnym, 200-metrowym tarasem z widokiem na miasto. Cała rodzina do nowego lokum przeprowadziła się parę miesięcy temu, jednak dopiero teraz mieliśmy okazję w końcu zajrzeć do środka!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała SYNKA! Fani: „Twój SOBOWTÓR”

Barbara Kurdej-Szatan W KOŃCU pokazała swój NOWY APARTAMENT w centrum Warszawy!

W ramach reportażu „Uwaga!” TVN o kulisach sławy Barbarby Kurdej-Szatan , gwiazda wpuściła do swojego nowego gniazdka ekipę filmową i zaprezentowała światu jak dziś mieszka. Jak opowiadała wcześniej w wywiadach, przeprowadzka była pomysłem jej męża Rafała, jednak postawiła mężowi warunek – ich nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż dom i ma mieć piękny widok.

Jak się okazuje obydwa marzenia udało się spełnić – ich nowe mieszkanie nie tylko ma ogromną przestrzeń do życia, ale równie ogromny taras z roztaczającą się panoramą Warszawy. W salonie połączonym z jadalnią dominuje beż i biel, a całość przełamuje wygodna, kobaltowa kanapa. W pomieszczeniu znalazło się również miejsce na fortepian dla Rafała. Z kolei taras na ten moment jeszcze pusty ma już naszykowane donice, które czekają na cieplejsze dni, by móc zasadzić w nich piękną zieleń.

Całość w filmiku poniżej.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Patricia Kazadi ma KONFLIKT z Kurdej-Szatan? Gwiazda odpowiada!

scena z: Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan pokazała synka! Fani: "Twój SOBOWTÓR"

Instagram: kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan o ogromnym hejcie wokół siebie: „Nie jest to łatwy temat”

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Kasia Moś, fot. Baranowski/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan, fot. Akpa

Barbara Kurdej-Szatan, fot. Akpa

Basia Kurdej-Szatan, fot. Akpa

Basia Kurdej-Szatan, fot. Akpa

Mąż Barbary Kurdej-Szatan przeszedł OPERACJĘ!