Blanka Lipińska nie zaskakuje i coraz więcej ujawnia szczegółów ze swojego związku z Aleksandrem Baronem. Pisarka w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem na Instagramie chętnie opowiadała o relacji z gitarzystą.

Blanka Lipińska szczerze o Baronie

Blanka Lipińska o początkach z Baronem: „Jak chcieliśmy razem pojechać na zakupy, to tylko jedno z nas wysiadało z samochodu”

Krzysztof Ibisz odważnie stwierdził: „Ty lubisz takie napięcie w związku?„. Lipińska ku zaskoczeniu powiedziała, że lubi spokój i jakość:

Alek daje akurat mi dużo spokoju wewnętrznego, ale nie daje mi niejakości, nie daje mi takiej miałkości. Nie daje mi poczucia, że trzymam go za jaja całą ręką… – tłumaczy.

Następne pytanie brzmiało: „Co Cię wkurza w Alku, czego nie widziałaś wcześniej?”. Blanka Lipińska bez zastanowienia powiedziała, że nienawidzi w nim braku poczucia czasu:

On wie, co ja teraz powiem, otóż Baron nie ma poczucia czasu i on potrafi się spóźnić 6 godzin, a ja dla odmiany jestem dwie minuty przed czasem, ale nigdy dwie minuty po, i teraz sobie wyobraź, że osoba super zorganizowana, uporządkowana spotyka człowieka artystę, dla którego czas jest rzeczą względną. To jest coś, co doprowadza mnie, ja się już teraz denerwuje, jak o tym mówię – wyjawia Blanka.

Blanka Lipińska szczerze o KRYTYCE: „Ja też tak kiedyś myślałam…ale to tak nie jest”

View this post on Instagram

YOU Rock My World 🤟🏼🌏 #MiłośćWCzasachZarazy

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Z kolei na pytanie, co ją wzrusza w ukochanym zdradza, że Baron ma kilka twarzy:

Wzrusza mnie bardzo w Alku jego dobroć i sposób, w jaki potrafi rozmawiać i nawet jeśli jest taka sytuacja, że gdzieś tam się spóźni i potem sposób, w jaki on tłumaczy, bo wiesz, jest Aleksander Baron i jest ktoś, kto się nazywa Aluś i ten Aluś, to jest postać, która wzrusza mnie najbardziej na świecie i to jest takie lovki, lovki. Wtedy Lipińska robi się taką straszną ci**ą – wyznaje pisarka.

OMG! Baron wstawił PIERWSZE zdjęcie z Blanką Lipińską na Instagram

Blanka Lipińska. Fot. Baranowski/AKPA

Blanka Lipińska. Fot. Baranowski/AKPA

Aleksander Milwiw-Baron. Fot. Baranowski/AKPA

Aleksander Milwiw-Baron. Fot. Baranowski/AKPA

Aleksander Milwiw. line: Krzysztof Kuczyk / Forum

Aleksander Milwiw. line: Krzysztof Kuczyk / Forum