Julia Wieniawa (20 l.) i Aleksander Barona (36 l.) po pół roku związku, rozstali się w sierpniu. Jak tłumaczyli młodzi, powodem miał być brak czasu. Julia i Baron zapewniali, że nadal są przyjaciółmi i nawet po rozstaniu się widywali…

Julia Wieniawa i Baron w Paryżu

Julia Wieniawa i jej prywatny fotograf Baron urządzili sesję w Paryżu

Natomiast odkąd Baron zakochał się w Blance Lipińskiej, ich relacje się pogorszyły. Z pewnością Julii Wieniawie nie jest łatwo, kiedy widzi non stop medialny związek swojego ex.

Julia Wieniawa od tego czasu jest sama. W wywiadzie dla „Gali” narzekała na współczesnych facetów:

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki – powiedziała Wieniawa.

Aktorka wstawiła dzisiaj stare zdjęcie z wyjazdu do Francji pod pretekstem, że tęskni za podróżami:

Skoro nie można podróżować, to będę wrzucać nieopublikowane wcześniej zdjęcia z moich poprzednich podróży. #tb Paris

Julia Wieniawa BAWI się na koncercie Barona. Nie uwierzycie, kto jej towarzyszył

Julia Wieniawa i Aleksander Baron, kiedy jeszcze byli razem na początku lipca ubiegłego roku polecieli do Paryża, czyli miasta miłości. Para chętnie wędrowała po luksusowych sklepach, zwiedzała zabytki i gościła w drogich restauracjach, a wszystko to zwiedzili za pomocą elektrycznej hulajnogi.