Niedawno internet obiegła informacja, że niebawem światło dzienne ujrzy autobiografia Karoliny Pisarek. Modelka przez długie miesiące pracowała nad tym projektem i jak twierdzi, w książce zdradzi prawie wszystko ze swojego prywatnego życia. 24-latka dodała także, że chciała, aby utwór ten był pewnego rodzaju motywacją dla młodych ludzi, by nie tracili oni wiary w swoje marzenia i nie odkładali ich na później. Okazuje się jednak, że w księgarniach – na półkach z biografiami – będzie można niedługo znaleźć także te z nazwiskiem Basi Kurdej-Szatan.

„Ujawnię wiele z mojego życia prywatnego” – Karolina Pisarek napisała książkę!

Basia Kurdej-Szatan autobiografia – co wiemy o tej książce?

Czy wiesz, że Basia Kurdej-Szatan napisała biografię? Informacją tą aktorka podzieliła się niedawno z fanami na Instagramie. Na tę chwilę jednak nie wiadomo, jak będzie wyglądała okładka lektury, ani kiedy będzie miała miejsce jej premiera. Wiadomo natomiast, że najświeższe informacje na temat tego projektu można otrzymać, zapisując się mailowo na stronie.

Zapraszam Was serdecznie! Zostawcie mi swojego maila na stronie (link również w BIO), będziecie na bieżąco z informacjami a propos książki, którą już niebaweeem będę miała w swoich rękach. Tak się cieszę – pisze Basia.

Co jeszcze wiemy o książce 36-latki? Prace nad nią trwały ponad 2 lata. W pisaniu pomogła Basi dziennikarka, Magdalena Bober.

Basia Kurdej-Szatan pokazała wnętrza nowego mieszkania. Już niedługo przeprowadzka!

Myślicie, że będzie to bestseller?

Basia Kurdej-Szatan z mężem, gdy była w ciąży

Basia Kurdej-Szatan z mężem, gdy była w ciąży fot. Niemiec/AKPA

basia-kurdej-szatan-2

basia-kurdej-szatan-3