Bella Hadid (23 l.) żyje swoim najlepszym życiem. Modelka aktualnie przebywa na wakacjach i zmienia jedynie miejsca luksusowych kurortów. Niedawno wypoczywała w Miami, a już znajduje się w luksusowym St. Barts. Hadid po dramatach związanych z ex partnerem – The Weekdn w końcu wygląda na zrelaksowaną i szczęśliwą.

Bella Hadid jest naturalnie piękna? Nikt nie wie, ile operacji plastycznych przeszła!

Bella Hadid w kusym kostiumie kąpielowym

Bella Hadid niedawno przebywała w Miami, gdzie relaksowała się w towarzystwie swojej BFF Kendall Jenner i Kourtney Kardashian. Tym razem modelka wylądowała w luksusowym St. Barts, aby w dalszym ciągu cieszyć się relaksem na słońcu. Fotoreporterzy przyłapali ją na plaży, gdzie eksponowała swoją wyrzeźbioną sylwetkę. Wyglądało na to, że Hadid bawiła się naprawdę dobrze. Popijała drinka i wywijała pupą w rytm muzyki

Modelka pokazała się w seksownym, pomarańczowym kostiumie, który rozpalał zmysły do czerwoności. Bella bawiła się w oceanie, popijając martini wraz z niemiecką blogerką Caroline Daur i australijską modelką Jordan Barrett. Wydaje się, że cieszy ją czas spędzony w gronie przyjaciół. Hadid nie tylko ładuje baterie przed kolejnym, pracowitym sezonem ale przede wszystkim pracuje nad swoją złocistą opalenizną. 

Bella tego dnia zrezygnowała z makijażu, jednak zadbała by jej strój kąpielowy wyróżniał się nie tylko seksownym krojem ale podrasowała go dodatkami. Nawet kąpiąc się w oceanie Hadid nie rezygnuje z biżuterii. Miała na sobie złote kolczyki – koła, bransoletki a także wielki pierścionek na palcu.

Bella Hadid

Fot.Forum/Mega Agency

Bella Hadid

Fot.Forum/Mega Agency

Bella Hadid

Fot.Forum/Mega Agency

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bella Hadid przekazała w darowiźnie 600 drzew z powodu troski o planetę!

BFF Kylie Jenner- Stassie Karanikolaou umawia się z byłym chłopakiem Gigi Hadid?

Selena Gomez wyciągnęła rękę do Belli Hadid. Konflikt między nimi zostanie zażegnany?!