Wczoraj, na antenie TVP ukazał się film „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego, który opowiadał o pedofilii wśród celebrytów. Został przedstawiony również wątek tzw. łowcy nastolatek –  Krystiana W. pseudonim „Krystek”. W Telewizji Polskiej mogliśmy zobaczyć szokujący filmu, w którym pojawił się między innymi wizerunki takich osób jak: Kuba Wojewódzki, Natalia Siwiec, Adam „Nergal” Darski, czy Andrzej Chyra. Dziennikarz opublikował oświadczenie zaraz po premierze filmu.

Film Latkowskiego o „Zatoce Sztuki” w Sopocie, a w tle CELEBRYCI z pierwszych stron gazet

Kuba Wojewódzki publikuje oświadczenie po premierze „Nic się nie stało”

Kuba Wojewódzki został przedstawiony w filmie”Nic się nie stało”, w którym Sylwester Latkowski ujawnił kulisy afery pedofilskiej i prostytucji dziejącej się w jednym z klubów w Sopocie – „Zatoce Sztuki”. W klubie tym często bawiła się śmietanka polskiego show-biznesu.

Po premierze odbyła się debata, w której wziął udział reżyser, wiceminister sprawiedliwości i dziennikarze związani z TVP. Sylwester Latkowski oskarżył wielu polskich celebrytów o to, że wiedzieli, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami klubu i nie zareagowali w żaden sposób.

Celebryci zostali wymienieni z imienia i nazwiska. Kuba Wojewódzki zaraz po premierze opublikował oświadczenie na swoim Facebooku.

Do reżysera filmu Nic się nie stało…Drogi Sylwestrze. Od lat obserwuje twoje mroczne zafascynowanie moją osobą. Już w…

Gepostet von Kuba Wojewódzki – Król TVN am Mittwoch, 20. Mai 2020

 

Kuba Wojewódzki dementuje, że był zamieszany w aferę pedofilską w „Zatoce Sztuki”

Dziennikarz w opublikowanym oświadczeniu podkreślił, że nie miał nic wspólnego z tym, co działo się w „Zatoce Sztuki”. Kuba potwierdził, że bawił się w tym klubie – jednak nie oznacza to, że był uczestnikiem patologii, jaka miała tam miejsce.

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie, jak i bliską mi osobę, w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam, stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii, tudzież ich cichym wspólnikiem, to absurd i zwykłe przestępstwo – napisał Wojewódzki.

Dziennikarz zarzucił również reżyserowi, że jest osobą na usługach TVP i sprawę kryminalną łowcy nastolatek zamienił propagandę i odwet. Wojewódzki nazwał Latkowskiego płatnym, medialnym zabójcą.

To przeraża. Karykaturalne jest twoje głębokie przekonanie, że chronisz świat przed patologią pedofili. Z taką etyką, uczciwością, cwaniactwem i brakiem jakichkolwiek zasad, jakie reprezentujesz, to świat należy chronić przed tobą. Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie, jak i tych, których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą – pisał Kuba.

Kuba Wojewódzki zapowiedział, że nie zostawi tak całej sprawy i skieruje ją do sądu.

Oglądaliście film? Jakie są wasze wrażenia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kuba Wojewódzki chwali się łazienką. Minimalistyczna i LUKSUSOWA

Kuba Wojewódzki pokazuje swoje mieszkanie w nowym programie

OMG! Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Anną Muchą

Kuba Wojewódzki na oficjalnym wystąpieniu.

Kuba Wojewódzki, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kuba Wojewódzki na ściance.

Kuba Wojewódzki, fot.AKPA.