Blanka Lipińska wczoraj świętowała 35 urodziny. Sama podarowała sobie niesamowity prezent! Podpisała intratny kontakt z agencją międzynarodową i tym samym rozpoczęła ekspansję Stanów Zjednoczonych.

Blanka Lipińska na wakacjach z Baronem

Blanka Lipińska o dawnych latach: „Kryminalnej przeszłości nie mam”

Jeszcze tego samego dnia wyjechała na wakacje z Baronem – jest to ich pierwsza wspólna podróż za granicę. Para na razie zdradziła tylko, że są w Grecji, a gdzie dokładnie polecieli, mają powiedzieć dopiero po powrocie. Natomiast po relacjach na instastory widzimy, że są w bajecznym miejscu: mają piękny apartament i własny basen.

Lubię to nasze proste, chłopskie życie – śmieje się Baron.

Blanka Lipińska prosi o pomoc: Jestem okradana

Jeśli chodzi o podróże w trakcie trwającej pandemii ani ja, ani Alek nie odczuliśmy, aby to było coś innego niż wcześniej, poza tym, że trzeba mieć maskę. Ja ze względu na to, że mam astmę, jest mi to wybaczalne, że jej nie mam. Na lotnisku jest też mniej miejsc, gdzie można normalnie zjeść, bo są pozamykane – tłumaczy Lipińska.

Następnego dnia Blanka Lipińska powiedziała, że nigdy nie miała tak wspaniałych urodzin, a wszystko dzięki Alkowi:

To były najpiękniejsze urodziny w moim życiu. Alek zadbał o to, żeby były najbardziej wyjątkowe i tak pełne niespodzianek. Niespodzianki były co godzinę, ostatnia była przed 3, ale dostałam najbardziej wyjątkowy prezent, jaki dostałam w życiu. Także spłakałam się jeszcze o tej 3 i poszłam spać. Wysyłam Wam dużo miłości, bo dzisiaj jestem tak przepełniona miłością, że nie sądziłam, że mogę być aż tak zakochana i aż tak kochać – wyznała Blanka.

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. W jej życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja