Blanka Lipińska (34 l.) może świętować sukces filmu „365 dni”, który jest bardzo wysoko pozycjonowany na platformie Netflix za granicą. Plotkuje się, że Lipińska ma w planach zmianę lokum. Pisarka poszukuje czegoś zdecydowanie większego i mówi się, że nie ma zamiaru oszczędzać. Pojawia się główne pytanie, czy Baron zamieszka razem z nią? Para decyduje się na poważny krok w związku?

Blanka Lipińska i Baron odpoczywają z Natalią Siwiec. Mia załapała dobry kontakt z pisarką

Blanka Lipińska zamieszka z Baronem?

Blanka Lipińska szturmem kroczyła na salony i przez długi czas jej nazwisko nie schodziło z listy najlepiej sprzedających się bestsellerów w Polsce. Pisarka wie, jak utrzymać przy sobie uwagę mediów. Nie schodziła ze świecznika, gdy wyszło na jaw – że spotyka się z Aleksandrem Baronem – wokalistą i jurorem w „The Voice of Poland”. Z początku ukrywali swój związek, jednak gdy potwierdzili, że są razem chętnie pokazują wspólne fotki w mediach.

Blanka Lipińska przynosi Baronowi kawę do łóżka

Blania wyjechała z Baronem na półwysep Helski – para spędza razem każdą wolną chwilę a teraz pojechali na romantyczny wypad z przyjaciółmi. Następnym krokiem będzie wspólne zamieszkanie? Jak poinformował magazyn „Flesz”, Lipińska planuje wynajęcie luksusowego mieszkania. Szuka czegoś większego, żeby Alek pomieścił swoje rzeczy?

Blanka Lipińska z Baronem spędzają razem wakacje.

Blanka Lipińska z Baronem spędzają razem wakacje. Fot.Instagram:blanka_lipinska.

Według magazynu Blanka już wynajęła apartament, który jest znacznie większy niż poprzedni. O powierzchni około 100 metrów kwadratowych, mieści trzy przestronne pokoje, garderobę, dwie łazienki i kuchnię. Nowe lokum zapewnia również wyjście na dwa tarasy, przez co jest bardziej przestronny.

Blanka Lipińska o WADACH Barona: „Ja się już teraz denerwuję, jak o tym mówię”

Pisarka chce komfortowo mieszkać. Jak podaje”Flesz” Blanka za wynajem co miesiąc płaci około 7-10 tysięcy złotych. Na przeprowadzkę zdecydowała się, żeby zamieszkać z Baronem?

Okazuje się, że Lipińska jeszcze nie jest gotowa na ten krok. Spędzają ze sobą dużo czasu, ale oboje potrzebują przestrzeni.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska po wizycie u fryzjera: Mam ZA JASNE włosy

Blanka Lipińska zdradza, jakie zabiegi medycyny estetycznej zafundowała sobie wczoraj w klinice

„The Sun” napisał o książkach Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska w czarnej sukience na ściance.

Blanka Lipińska, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.

Blanka Lipińska w balowej sukni.

Blanka Lipińska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Blanka Lipińska w długich włosach na ściance.

Blanka Lipińska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.