W środowy wieczór odbył się długo wyczekiwany pokaz mody Łukasza Jemioła. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć jego największych muz, czyli Katarzyny Warnke, Małgorzaty Sochy, Julii Wieniawy i Blanki Lipińskiej.

Blanka Lipińska zdradziła w czym jej NOWY PARTNER jest lepszy od poprzednich. Auć, zaboli Barona!

Blanka Lipińska na pokazie Łukasza Jemioła

Blanka Lipińska tym razem zdecydowała sama pomalować się na ściankę. Chyba do dziś ma uraz po makijażu Magdy Pieczonki na premierę filmu „365 dni. Ten dzień”, który był wówczas szeroko komentowany.

Autorka „365 dni” z zawodu jest wizażystką, więc nie było to dla niej zbyt skomplikowane i trzeba przyznać, że całkiem dobrze jej wyszło. Postawiła na „smokey eyes”, czyli mocno podkreślone oczy ciemnymi cieniami, które idealnie pasowały do kreacji

Pisarka nawiązała do ostatniej wpadki na premierze filmu „365 dni. Ten dzień”:

Wiecie, co jest najlepsze w malowaniu się na event? że nigdy nie wiecie, jakie tam będzie światło. Jak wejdę na ściankę, będę wyglądać całkiem inaczej, istnieje spora szansa, że kolor podkładu będzie zły, ale tutaj wyglądam idealnie – tłumaczy Lipińska.

Blanka Lipińska SPEŁNIŁA MARZENIE! Chodzi o premierę 3. części „365 dni”

Podkreśla, że dlatego na większość wydarzeń maluje się sama, a tylko na wyjątkowe okazje pozwala pomalować się komuś innemu:

Wtedy jestem zbyt zdenerwowana, żeby robić to sama, a dwa, że chce wyglądać inaczej niż zwykle. (…) Zapewne większość z Was nie wie, że jestem wizażystą z wykształcenia, nawet w 2006 roku wygrałam mistrzostwa Polski. Pamiętam, jak Pani od wizażu, której nie pozdrawiam – nie lubię Pani, była Pani strasznie wredna dla mnie – powiedziała do mnie przed mistrzostwami „a po co Lipińska, jak Ty ich nie wygrasz”, no więc poszłam i wygrałam. Tak naprawdę przyświecała mi tylko chęć zrobienia babie na złość – wspomina Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska zdradza, że miała STALKERA! „Był PRZERAŻAJĄCY”

Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Blanka Lipińska Fot. AKPA/AKPA

Łukasz Jemioł, Blanka Lipińska Fot. AKPA/AKPA