Blanka Lipińska (34 l.) szturmem podbiła polskie księgarnie. Autorka popularnej serii erotycznej wie jak utrzymać emocje fanów na wodzy. Już niebawem, bo 7 lutego będzie można obejrzeć ekranizację powieści Lipińskiej. Znamy już wszystkich aktorów występujących w filmie. Tym razem autorka postanowiła ujawnić, jak będzie wyglądał plakat promocyjny. Musimy przyznać, że jest naprawdę niegrzeczny!

Blanka Lipińska zdradziła Ibiszowi, ile seksu daje jej równowagę psychiczną

Plakat do filmu „365 dni” Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska jest autorką popularnej trylogii erotycznej „365 Dni„, „Ten dzień„, „Kolejne 365 dni„, która łączy w sobie klimat „Ojca Chrzestnego” i „50 Twarzy Greya„. Jednak jak zapewnia Lipińska, ekranizacja jej powieści będzie znacznie pikantniejsza. Na ekranie zobaczymy losy sycylijskiego mafiozy, który bez opamiętania zakochał się w nieznajomej turystce. W efekcie czego niebezpieczny, ale zabójczo przystojny gangster porywa ją i daje jej 365 dni na pokochanie siebie –  po tym czasie zwróci jej wolność.

Blanka wielokrotnie wspominała, że nie należy porównywać „50 twarzy Greya” do „365 dni„. Autorka zapowiedziała, że na jej filmie będzie pokazany prawdziwy seks.

Na plakacie filmu widzimy głównych bohaterów: czyli Massima, w którego wcielił się Michele Morrone. Laurę zagrała Anna Maria Sieklucka, jest to jej debiut filmowy. Massimo swoją ręką zasłania piersi Laury, która opiera się na jego klatce piersiowej.

To był WSPANIAŁY ROK. Po brzegi wypełniony pracą. Jestem wdzięczna (…) CUDOWNEGO NOWEGO ROKU. Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi…a nadchodzi NOWE – podpisała zdjęcie Lipińska

Reżyserią erotyku zajął się były chłopak Edyty Herbuś i bliski przyjaciel Blanki, Maciej Kawulski. Producentem filmu jest EKIPA – Ewa Lewandowska oraz Tomasz Mandes.

View this post on Instagram

To był WSPANIAŁY ROK ❤️❤️❤️ Po brzegi wypełniony pracą 💪🏼💪🏼💪🏼 Jestem wdzięczna 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Za każdy dzień, który minął 🙏🏼 Za każdy popełniony błąd 🙏🏼 Za każdą zdobytą nagrodę 🙏🏼 Za każdą bolesną lekcje 🙏🏼 Za każdy pobity rekord 🙏🏼 Za każde spełnione marzenie 🙏🏼 Za każdy sukces 🙏🏼 Za każde doświadczenie 🙏🏼 Dziękuje Wam za to wszystko ❤️ To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat❤️ To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam ❤️ Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią ❤️ I obiecuje, że w roku 2020 … ….będę biegła jeszcze szybciej 💪🏼 …..sięgała wyżej 💪🏼 ……i patrzyła dalej 💪🏼 CUDOWNEGO NOWEGO ROKU 🎉🎇✨ Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi…a nadchodzi NOWE 😈

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Wybierzecie się do kina?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Blanka Lipińska pokazała na swoim Instagramie aktorkę, która zagra LAURĘ

Blanka Lipińska o pierwszym spotkaniu z Michelle Morrone: Poczułam DRESZCZ na karku

Blanka Lipińska ROZSTAŁA SIĘ z Maciejem Buzałą! Zdradziła powód

Sonda

poll-violet

Podoba Ci się plakat promocyjny do filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej? (SONDA)

1
Blanka Lipińska 365 dni

SZTOS! Plakat wygląda super, nie mogę doczekać się seansu w kinie

2
Blanka Lipińska 365 dni

Nic specjalnego. Podobny do "50 twarzy Greya"

Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone

scena z: Anna Maria Sieklucka, Blanka Lipińska, Michele Morrone, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone

scena z: Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone, SK:, , fot. Podlewski/AKPA