Boy George znów pojawił się na pierwszych stronach serwisów plotkarskich po tym, jak na swoim Twitterze zaatakował Victorię Beckham i British Airways (ang. brytyjskie linie lotnicze). Muzyk pożalił się, że linie pozostawiły pasażerów czekających w pierwszej klasie, podczas gdy samochód Victorii Beckham przyjechał po nią bezpośrednio na płytę lotniska.

Boy George odpowie za więzienie mężczyzny

Boy George wściekły na linie lotnicze

Piosenkarz dał upust swojej frustracji w środowe popołudnie, deklarując, że przez jakiś czas będzie unikał latania tymi  liniami lotniczymi:

W usuniętym tweecie było napisane: Miły akcent dla @britishairways, że wszyscy w pierwszej klasie czekają, podczas gdy samochód Victorii Beckham zabierze ją z samolotu. Właściwie unikaj przez jakiś czas latania BA!”

Sfrustrowany Boy George atakuje Victorię Beckham

Boy George (a naprawdę George Alan O’Dowd) nie ujawnił miejsca docelowego swojego lotu, ale prawdopodobnie była to Wielka Brytania, ponieważ trio, w skład którego wchodzą również Roy Hay i Mikey Craig, ma wystąpić w londyński Kenwood House w najbliższy piątek.

Boy George porwał męską prostytutkę

Za to Victoria Beckham nie dokumentowała w swoich social mediach ostatnich podróży. Za to jej mąż David (47 l.) i ich córka Harper (10 l.) spędzają razem czas w Wenecji.

To nie pierwszy raz, kiedy artysta wypowiada się o projektantce mody i byłej Spice Girl.

Boy George Fot. Ian West / PA Images / Forum

Victoria Beckham Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum