Nie ma wątpliwości, że wiara odegrała ogromną rolę w życiu i muzyce Kanye’go Westa (42 l.) . Kiedy ogłoszono na początku 2019 roku, że on i jego żona, Kim Kardashian (38 l.) rozpoczną organizowanie nabożeństw niedzielnych fani byli sceptycznie nastawieni do tego pomysłu. Bardzo szybko pomysł rozrósł się do dużych rozmiarów, a w tym momencie Kanye West organizuje wyjątkowe, śpiewane nabożeństwa, podczas których jak twierdzi szerzy miłość do Boga i bliźniego.

Brad Pitt zrobił sobie NOWY tatuaż; co mówi o życiu aktora PO ROZSTANIU z Angeliną Jolie?

Kanye West zakłada swój kościół?

Tydzień po tygodniu Kim Kardashian oraz inni uczestnicy zaczęli dzielić się fragmentami niedzielnego nabożeństwa w mediach społecznościowych, od filmów z Północnego Zachodu i przyjaciół tańczących (i śpiewających) po piosenki śpiewane przez chór i rapera DMX wygłaszającego kazanie. Kanye West odszedł od standardowego, mówionego kazania na rzecz koncertów i chóru gospel.

Brad Pitt

Brad Pitt zauważony na cotygodniowym nabożeństwie Kanyego Westa. Fot.Forum/Backgrid USA.

Brad Pitt na cotygodniowym nabożeństwie Kanye’go Westa

Miejsce nabożeństwa zmienia się z tygodnia na tydzień. Na tym etapie cotygodniowe nabożeństwa są tylko dla zaproszonych i niewiele wiadomo na temat tego, gdzie się odbywają i kto jest zaproszony. Uczestnicy muszą również podpisać umowę o zachowaniu poufności, dlatego informacje na ten temat są ograniczone.

55-letni aktor zaskoczył wszystkich pojawiając się na nabożeństwie Kanye’go Westa. Jak donoszą źródła, to nie było jego pierwsze nabożeństwo z rodziną Kardashian. Aktor tego dnia postawił na swobodny ubiór. Ubrał szary T-shirt, jasnobrązowe spodnie i kultową czapkę-kaszkiet marki Brixton, a na oczach miał ciemne okulary. Brad Pitt starał się wmieszać w tłum, jednak szybko został rozpoznany przez fanów podczas porannego nabożeństwa. Pitt nie próbował jednak uciec, tylko pozwał do zdjęć z fanami uśmiechając się. Na jednym ze zdjęć widzimy zadowolonego Westa, który rozmawia z aktorem.

Gwiazda Keeping Up with the Kardashians opublikowała na Twitterze tajemnicze zdjęcie z tytułem nowego albumu swojego męża, Jesus Is King. Zdjęcie, na którym znajduje się Biblia otwarta na Psalmie 57: 6, skupia się na kartce z zeszytu najprawdopodobniej zdradzającej tytuł albumu i potencjalnej liście utworów. Lista kończy się notatką z 27 września – planowaną datą wydania albumu.

Kilka dni wcześniej Pitt promował swój nowy film Ad Astra na festiwalu filmowym w Wenecji. 

Chcielibyście uczestniczyć w nabożeństwie Kanyego’ Westa i Kim Kardashian?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ten mężczyzna wygląda jak Brad Pitt. Nie może odpędzić się od „fanów” na ulicy

Była dziewczyna Kanye Westa z ogromnym ciążowym brzuchem (ZDJĘCIA)

Dzieci Kim Kardashian bawią się pod opieką niani – ich mama zaczęła studia prawnicze (ZDJĘCIA)