Najstarszy syn Davida i Victorii Beckhamów, od lat nazywany jest „nepo baby” (przyp. nepotyzm), niedoszłym fotografem, modelem i nieudolnie aspirującym szefem kuchni. Jednak teraz Brooklyn Peltz-Beckham (24 l.) powiedział, że nie przejmuje się krytyką jego kariery kulinarnej.

Kochanka Davida Beckhama zastała go w łóżku z inną kobietą

Szczerze mówiąc, przyzwyczaiłem się do nienawiści […] To naprawdę mi nie przeszkadza. Gotowanie sprawia mi radość. Mam ważniejsze sprawy na głowie niż ludzie, którzy wygadują o mnie bzdury, powiedział w rozmowie z Insiderem.

Trolling jego osoby osiągnął szczyty, gdy w grudniu 2021 roku wystartował z internetowym show „Cookin’ With Brooklyn”. I chociaż jego program na platformie Facebook Watch nie jest kontynuowany, influencer nadal udostępnia treści kulinarne na swoim Intagramie.

Brooklyn Beckham przyzwyczajony do hejtu

Ostatnio znalazł się w ogniu krytyki za to, że zużył prawie całą butelkę oleju z awokado do przygotowania dwóch kawałków kurczaka. Zaś latem zamieścił klip na Instagramie, mówiąc swoim 16,3 milionom obserwujących, że uwielbia używać oleju Chosen Foods (ok. 80 zł za 75 ml).

TEN hit lansuje Victoria Beckham. Jesienny dodatek, na który stać każdą z nas

Wcześniej przygotował pastę z dziurą w spodniach w okolicy krocza, a także pokazywał jak… gotuje gotowy makaron. Brooklyn Beckham słynie z szybkich dań, które kosztują fortunę. Każde jego wideo komentowane jest w negatywny sposób, jednak on się z nie zniecheca!

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: