Victoria i David Beckhamowie tradycyjnie spędzali święta wielkanocne z całą rodziną. Tym razem wybrali się na rejs luksusowym jachtem w Miami na Florydzie. Oczywiście też nie zabrakło wspólnych zdjęć i nagrań w mediach społecznościowych.

Victoria Beckham o początkach jej związku z Davidem: „Chowaliśmy się po parkinach”

Victoria i David Beckhamowie z rodziną na jachcie

Beckhamowie spędzali święta razem ze swoimi dziećmi: Brooklynem, Cruzem i Harperem, a także synową Nicolą Peltz. Natomiast znów zabrakło z nimi syna Romeo. Ostatnio nie było go na premierze filmowej filmu Peltz, a także na pokazie kolekcji mamy w Paryżu.

Na najnowszych zdjęciach widzimy, że cała rodzina pozuje z króliczymi uszami na głowie i z uśmiechem na twarzy. To musiał być udany wyjazd świąteczny! Wszyscy beztrosko bawili się na luksusowym jachcie, popijając drinki i zajadając się smakołykami. Widzimy też, że Beckhamowie mogli zamienić zimowe, czy wiosenna stylizacje na letnie.

Jak wiemy, rodzina jest bardzo muzyczna i tym razem nie zabrakło nagrań, na których bawią się do przebojów m.in. Dolly Parton i Kenny Rogers „Islands In The Stream” – słynny utwór z 1983 roku po dokumencie o Davidzie Beckhamie stał się viralem w sieci po tym, jak Victoria i David zakończył serial wspólnym tańcem i śpiewem właśnie do tej piosenki.

Victoria Beckham odpowiada na trollowanie męża. Teraz każdy chce mieć ten T-shirt

 

Jest jeszcze coś jeszcze, na co zwrócili uwagę internauci. Do tej pory chodziły pogłoski, że Nicola Peltz nie za bardzo lubi się z teściową. Najnowsze nagrania dementują wszelkie plotki.

49-letnia Victoria Beckham pokazuje nieskazitelną skórę bez grama makijażu [wideo]

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Victoria i David Beckhamowie świętują Wielkanoc na jachcie Fot.Instagram/victoriabeckham

Victoria i David Beckhamowie świętują Wielkanoc na jachcie Fot.Instagram/victoriabeckham