Rebecca Loos, kobieta, która miała rzekomo romans z Davidem Beckhamem na początku lat 2000, wspomniała, że czuła się „bardzo zraniona”, kiedy rzekomo znalazła go w łóżku z inną kobietą.

David Beckham zdradzał

Była asystentka osobista, 46-letnia Loos, twierdziła, że była na przyjęciu z ówczesnym zawodnikiem Realu Madryt, Davidem Beckhamem, który ukrywał się gdzieś w ogrodzie, rozmawiając z hiszpańską modelką.

47-letni David Beckham jako pomarszczony starzec [wideo]

„Było mi przykro”, Loos powiedziała w wywiadzie dla Daily Mail Sunday, wspominając przyjęcie w domu legendarnej gwiazdy piłki nożnej, Ronaldo Nazário, które miało miejsce 22 września 2003 roku.”Było wspaniałe jedzenie, brazylijska kapela samba i morze szampana.” Jednak jej noc przyjęła nieoczekiwany obrót, gdy Victoria Beckham, żona Davida, zadzwoniła na jej komórkę.

Rebecca Loos odpowiada na zarzuty o „kłamstwo” w sprawie romansu z Davidem Beckhamem

„Była zaniepokojona, dzwoniła do Davida, a on nie odbierał”, Loos wyjaśniła. „Powiedziałam, że nie wiem, gdzie jest. A ona mówi: ‚Nie rozłączaj się, idź i go znajdź’”, kontynuowała.

„Pomyślałam sobie: ‚OK…’. Było to trochę niezręczne. Weszłam do domu, wspięłam się na piętro i zobaczyłam dwóch ochroniarzy Davida stojących przed drzwiami.”

Piękność z Holandii poinformowała ochroniarzy piłkarza, że jego żona jest na linii, a jeden z ochroniarzy natychmiast „zniknął” w sypialni. „Gdy wrócił, David był z nim. Mogłam zobaczyć modelkę w tle, leżącą na łóżku. Widziałam, że to sypialnia. Byłam wściekła, tylko spojrzałam na niego, dałam mu telefon i powiedziałam: ‚Twoja żona’”, twierdzi Loos.

Internet śmieje się z Victorii Beckham, która kłamie o pochodzeniu z klasy robotniczej, „Tata jeździł Rolls-Roycem” [wideo]

Były kapitan reprezentacji Anglii rzekomo rozmawiał cicho ze swoją żoną, Spice Girls, 49-letnią Victorią, zanim oddał telefon Loos.

„Byłam tak zraniona”, powiedziała. „To było okropne uczucie, pomyślałam sobie: ‚Jesteś głupią siksą’”, kontynuowała.

„Ale miał mnie, byłam jego, i byłam na jego zawołanie.”

Loos pierwszy raz ujawniła swoją rzekomy romans z żonatym sportowcem w sensacyjnym wywiadzie z 2004 roku.

„Musisz pamiętać, że jest on żonaty. Co, jeśli jest na lunchu z Victorią? Musisz czekać, aż on przyjdzie do ciebie”, powiedziała wtedy w Sky News.

Brooklyn Beckham i jego żona Nicola Peltz nie wpuszczeni do klubu w Paryżu (VIDEO)

David zaprzeczył zarzutom Loos oraz kilku innym kobietom, które twierdziły, że były z nim romantycznie związane, gdy był żonaty. „Nie wiem, jak nam się to udało, szczerze mówiąc”, powiedział David w dokumencie „Beckham”, wydanym wcześniej w tym miesiącu przez Netflix.

„Victoria jest dla mnie wszystkim. Widzieć ją zranioną było niesamowicie trudne, ale jesteśmy wojownikami”, dodał. „Musimy walczyć zarówno o siebie, jak i o naszą rodzinę. To, co mieliśmy, było warte walki.” Loos, która obecnie pracuje jako asystentka medyczna, mieszka w Norwegii ze swoim mężem i dwójką dzieci. Powiedziała, że zabiera głos w obronie siebie przeciwko dokumentowi, który jej szkodzi. „Mam też rodzinę i mam dzieci, którzy mają dostęp do Google i mogą oglądać dokumenty”, powiedziała mediom.

Brooklyn Beckham i jego żona Nicola Peltz nie wpuszczeni do klubu w Paryżu (VIDEO)

„I chcę, żeby wiedzieli, że ich matka była wystarczająco odważna, żeby stanąć przeciwko nim i stanąć w obronie prawdy.”

Influencerka z branży wellnessu ma dwóch synów z norweskim lekarzem, Svenem Christjarem Skaiaa, za którego wyszła za mąż w 2012 roku.

D 67589-31 Rebecca Loos. . Rebecca Loos during the Giorgio Armani Spring/Summer 2007 One Night Only show for London Fashion Week at Earls Court, 21/09/2006.,Image: 220351053, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Rebecca Loos, Credit line: George Althaus / Camerapress / Forum

D 67589-31 Rebecca Loos. . Rebecca Loos during the Giorgio Armani Spring/Summer 2007 One Night Only show for London Fashion Week at Earls Court, 21/09/2006.,Image: 220351053, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Rebecca Loos, Credit line: George Althaus / Camerapress / Forum